با ارسال تجربه خودتون هدیه بگیرید!

باعث افتخار ماست که پس از خرید و انجام چندباره بازی کش فلو با دوستان و اعضا خانواده، حس و تجربه خود را نسبت به این بازی و آموزش های آن برای ما بنویسید. پس از یک بررسی کوتاه تجربه شما با نام و تصویر خودتان در سایت بازی کش فلو قرار می گیرد و به جهت قدردانی، هدیه ای کوچک برایتان ارسال می گردد. البته ارزش کار شما بسیار بیشتر است!

  • انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg, png.
    انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg, png.

تجربه اعضای باشگاه

علی محمدخانی

با انجام بازی، ریسک کردن رو درک کردم و اینکه در شرایط مختلف با میزان سرمایه کم یا زیاد، چگونه وارد عمل بشم. همچنین فرصت هایی که قبلا در واقعیت از کنارش به سادگی رد می‌شدم، الان بررسی می کنم و حتی از افرادی که در زمینه اقتصادی فعالیت دارن مشورت می‌گیرم.

علی محمدخانی - پرده فروش
دکتر مختاری

با انجام بازی، انگیزه افزایش درآمد پیدا کردم. این بازی ذهن رو آماده می‌کنه تا کارهایی که توی بازی انجام میدی مثل خرید و فروش املاک و سهام و ... در واقعیت به سمتشون بری. مهمترین نکته اینکه توی محیط باشگاه، وقتی جمعی همفکر و هدفمند می‌بینم انگیزه می‌گیرم و تلاشم رو بیشتر می‌کنم.

محمد جواد مختاری - پزشک داروساز
محمدرضا حسینی

من حدود ۱۰ سال بود که دنبال این بازی بودم. بنده صاحب چند شغل هستم و این بازی بسیار به من کمک کرد. با مفاهیم زیادی مثل درآمد غیرفعال، سرمایه گذاری، نحوه محاسبه سود و ... آشنا شدم و برام ملموس تر شد.

سید محمد رضا حسینی - صاحب چندین کسب و کار کوچک
رضا کاظمی

یکی از فواید دوره پولسازی و بازی کیوساکی، ایجاد نظم در کارهایم بود. دوم پیشنهادهای کاری که از طرف اعضای باشگاه به من شد که من روی اونها دارم کار می کنم. اتفاق مهمی که برای من افتاد، ایجاد و انجام کاری جدید در کنار شغل اصلیم بود که باعث شد سود چند برابری نسبت به درآمد ماهیانه شغلم کسب کنم.

سید رضا کاظمی - حسابدار و مدیر مالی