درباره باشگاه کش فلو


اعتقاد راسخ موسسین باشگاه کش فلو این است که در آموزش های مدارس و دانشگاه ها نقص بزرگی وجود دارد! دانش آموزان و دانشجویان در رشته های خود درس می خوانند، اما خود را برای واقعیت های مالی دنیای کار و زندگی آماده نمی کنند. واقعیت این است که صرف نظر از رشته تحصیلی، علاقه ها یا استعدادهایمان، ما همیشه درآمد مشخصی داریم و پس از پرداخت هزینه ها، مقدار بسیار کمی را برای پس انداز و سرمایه گذاری کنار می گذاریم در صورتیکه در دنیای امروز کاملا ضروری است تا اینگونه مفاهیم موجود درباره پول را فرا بگیریم تا بتوانیم رفاه مالی کافی را برای خود و اعضای خانواده خود بسازیم. لذا بر این اساس، باشگاه کش فلو را تاسیس کردیم.

باشگاه کش فلو از همه کسانی که مایل به یادگیری در زمینه امور مالی شخصی، درگیری با چالش های واقعی در مورد پول و شبکه سازی با دیگر اعضا هستند دعوت به حضور در جمع خود می نماید. ما معتقدیم که می توان هوش مالی را با استفاده از بازی های رومیزی ، فیلم ها، کتاب ها، رویداد ها، سخنرانان مهمان و حتی گردش های میدانی، در افراد بیدار کرد.


هدف باشگاه

هدف باشگاه، آموزش سواد مالی و سرمایه گذاری به افراد و خانواده هاست.


ماموریت باشگاه

ماموریت باشگاه، کمک به افراد و خانواده ها برای رسیدن به آزادی مالی و آماده سازی آنها برای آینده ای امن است.


چشم انداز باشگاه

چشم انداز باشگاه، ایجاد بزرگترین شبکه بین المللی آموزش سواد مالی در دنیا بر بستر یک پلتفرم ارتباطی آنلاین، مبتنی بر ابزارهای نوین کمک آموزشی و متشکل از افراد و مربیان است.


موسس باشگاه
 

رضا کارگزار

مربی سواد مالی
مربی ارشد بازی های کش فلو
بازطراح و بومی ساز بازی های کش فلو

       


برای آشنایی بیشتر با من
سرفصل 1 کارگاه مجازی هوش ثروت را ببین! 

 


لوگوی باشگاه

 

لوگوی باشگاه کش فلو از دو بخش لوگوتایپ و علامت نمادین (مارک) تشکیل شده است که هر یک به تنهایی و یا باهم نشان دهنده هویت سازمانی باشگاه کش فلو هستند و از یک سبک رنگ آمیزی مشترک در آنها استفاده شده است.

 

       
 

علامت نمادین باشگاه کش فلو دارای مفاهیم و نمادهایی نهفته است که بهتر می دانیم همزمان با عضویت در باشگاه، با آنها آشنا شوید.

 
       

 

  1. کادر مربعی شکل، نماد محیط یا فضای باشگاه کش فلو است و لبه های گرد آن با نزدیک کردن لوگو به آیکون اپلیکیشن ها به جهت نشان دادن آنلاین بودن این فضا می باشد.
  2. هفتی پایین کادر مربعی شکل، آن را به نماد گفتگو (چت) تبدیل کرده است که برای نشان دادن سبک هم آموزی و گفتگو محور بودن محیط باشگاه است.

  3. شمایل موش داخل کادر، برگرفته از طرح مهره های موش چوبی بازی های کش فلو است که نشان دهنده عضو باشگاه (یا همان شخص گرفتار در چرخه موشی) است که در زمانی که داخل (کادر) باشگاه کش فلو قرار دارد، عضوی از باشگاه و در حال استفاده از محیط آموزشی و مدل آموزشی بازی محور باشگاه است.

  4. بالهای باز و سفید رنگ شمایل موش، نماد بال های ثروت (که شامل بال فیزیک و بال متافیزیک عضو برای حرکت به سمت هدف است | سرفصل 8 کارگاه مجازی هوش ثروت) می باشد که نشان دهنده رشد فردی، آگاهی از توانایی های درونی و بیرونی و به تعالی رسیدن عضو در محیط باشگاه کش فلو است.

  5. علامت تاج، در گوشه بالا سمت راست کادر مربعی، نماد ثروت (و پادشاهی عالم) است که نشان دهنده ماموریت باشگاه کش فلو و هدف همه اعضای باشگاه از حضور در باشگاه می باشد و به همین جهت شمایل موش در حال نگاه کردن به این تاج و بال زدن به سمت آن (هدف) می باشد.

  6. رنگ زرد داخل کادر مربعی، نماد راهنما بودن باشگاه کش فلو برای عضو در مسیر خروج از چرخه موشی و رسیدن به ثروت است و همزمان در کنار رنگ نارنجی شمایل موش، نشان دهنده (دو رنگ برجسته در) طلا است که این رنگ ها نیز نماد ارزشمندی باشگاه ، آموزش ها و راهنمایی های آن هستند و رنگ مشکی تاج و کادر مربعی هم رنگ سازمانی باشگاه کش فلو و نماد لاکچری و نشان دهنده سبک زندگی متفاوت اعضای باشگاه است و رنگ سفید اطراف کادر مربی (استروک)، نماد حمایت و هدایت خدا از باشگاه کش فلو و اعضای آن است.

 


تاریخچه باشگاه
 

21 بهمن 1396

     

تاسیس باشگاه

شروع به کار سنتی باشگاه کش فلو و تامین فضای بازی و تربیت مربی برای آموزش بازی کش فلو به علاقه مندان در شهر مشهد

 

20 اسفند 1396

     

برگزاری اولین کارگاه عمومی آموزش بازی کش فلو

     

برای اولین بار کارگاه عمومی آموزش بازی کش فلو با حضور 40 نفر در شهر رویایی پدیده شاندیز مشهد برگزار شد.

 

17 اردیبهشت 1397

     

شروع دوره های پولسازی

     

این دوره یک دوره آموزشی کوتاه مدت 3 ماهه مبتنی بر بازی کش فلو به انضمام کارگاه های تکمیلی سواد مالی است که با عنوان "پولسازی به روش رابرت کیوساکی" در باشگاه طراحی و در کدهای آموزشی مختلف برگزاری گردید.

 

2 مرداد 1397

     

شروع سخنرانی ها و اردوهای باشگاه

     

برگزاری هفتگی سخنرانی های باشگاه با حضور مدرسین و افراد تاثیرگذار با عنوان نشست با صاحبان تجربه و اجرای اردوهای تفریحی، آموزشی بازدید از کار و کسب برای اعضا باشگاه در شهر مشهد

 

7 فروردین 1398

     

آغاز پروژه بازطراحی و بومی سازی بازی کش فلو

     

همزمان با تاسیس شرکت هوش ثروت، پروژه بازطراحی و بومی سازی بازی رومیزی کش فلو نسخه ایران آغاز گردید.

 

15 مرداد 1398

     

آغاز به کار وبسایت باشگاه کش فلو

     

با توجه به رویکرد جدید باشگاه مبنی بر ارائه خدمات به همه و هرجا نسخه اولیه وبسایت باشگاه کش فلو رونمایی شد.

 

20 آذر 1398

     

اتمام فاز ۱ توسعه پلتفرم باشگاه کش فلو

     

فاز ۱ پلتفرم باشگاه کش فلو به عنوان دروازه ورود به تنها باشگاه آنلاین بازی کش فلو در دنیا راه اندازی شد و خدمات ثبت نام اعضا و ثبت شماره سریال بازی را ارائه می کند.

 

16 دی 1398

     

آغاز عرضه بازی کش فلو نسخه ایران

     

بازی رومیزی کش فلو نسخه ایران پس از طی کردم مراحل نویسندگی، طراحی، دریافت مجوز، تامین مالی و تولید به مرحله عرضه نهایی رسید.

 

18 اسفند 1398

     

اتمام فاز ۲ توسعه پلتفرم باشگاه کش فلو

     

فاز ۲ پلتفرم باشگاه کش فلو با ارائه خدمات ثبت نام در کارگاه های حضوری و جلسات تکرار و تمرین بازی و جذب لیدر (مربی) راه اندازی شد.

 

10 اردیبهشت 1399

     

آغاز پروژه بازطراحی و بومی سازی بازی کش فلو رِیس

     

به دلیل تقاضای اعضای باشگاه جهت طراحی نسخه ای ساده تر و سریع تر از بازی کش فلو، مناسب کل اعضای خانواده، پروژه بازطراحی و بومی سازی بازی رومیزی کش فلو رِیس آغاز گردید.

 

15 بهمن 1399

     

راه اندازی فاز ۳ توسعه پلتفرم باشگاه کش فلو

     

فاز ۳ پلتفرم باشگاه کش فلو با ارائه خدمات آموزش مجازی مبتنی بر ویدئوی آنلاین و ارائه سرویس پرسش و پاسخ آفلاین راه اندازی شد و به عنوان اولین محصول، کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو، روی پلتفرم باشگاه عرضه گردید.

 

10 آذر 1400

     

آغاز عرضه بازی کش فلو ریس نسخه خانوادگی و مناسب کودک و نوجوان

     

بازی رومیزی کش فلو ریس نسخه خانوادگی پس از طی کردن مراحل نویسندگی، طراحی، دریافت مجوز، تامین مالی و تولید به مرحله عرضه نهایی رسید.

 
         
         

مدل آموزشی باشگاه

مدل آموزشی ما در باشگاه کش فلو "بازی محور" است یعنی ما با ترکیب فناوری سرگرمی و فناوری آموزشی، شیوه ای نوین در آموزش را برای یادگیری سریع و عمیق مفاهیم پیچیده و خسته کننده به کار می بریم.

از طرفی مدل آموزشی ما از سبک "هم آموزی" پیروی می کند. یعنی تمام نقش های موجود در باشگاه به هم آموزش می دهند و از هم آموزش می گیرند حتی نقش های مربی و مدرس، از عضوها به صورت متقابل آموزش دریافت می کنند.


      شرکت هوش ثروت دارا آفرین   به شماره ثبت 67726 مالک کلیه حقوق مادی و معنوی سایت باشگاه کش فلو (www.cashflowclub.ir) می باشد!


برچسب ها : کلوپ بازی کش فلو ، کلاب بازی کش فلو ، باشگاه کش فلو ایران ، کلوپ کش فلو ایران ، باشگاه آنلاین ، باشگاه آنلاین سواد مالی ، باشگاه آنلاین هوش مالی ، باشگاه سرمایه گذاران ، باشگاه علاقه مندان سرمایه گذاری ، باشگاه ثروت ، cashflowclub ، موسسه هوش مالی کودکان ، سایت کلوپ کش فلو ، 

 صفحات مرتبط :