پیشنهاد ویژه باشگاه کش فلو

یادگیری در باشگاه
مدت زمان : 00:00:00
مدت پشتیبانی : 0 روز

با تخفیفات ویژه از محصولات منتخب و پیشنهادی باشگاه کش فلو خرید کنید!

شیوه آموزش :
اطلاع رسانی پیشنهادهای ویژه
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

 پیشنهادهـای ویـــــژه 
با تخفیفات ویژه روی محصولات منتخب

 

  • هدف پیشنهادهای ویژه، همراهی باشگاه با اعضا است تا هرچه زودتر یادگیری را آغاز کنند. این قدمی است که ما به سمت شما بر میداریم، قدم بعدی با شماست!

  • پیشنهادهای ویژه دائمی هستند یعنی بازه زمانی ندارند ولی ممکن است یک روز تغییر کنند یا کلا حذف شوند، پس تا اون روز با خیال راحت از این پشنهادها استفاده کنید.

 


کارگاه مجازی برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی

این کارگاه شامل آموزش هایی متفاوت و منحصر به فرد در حوزه مالیه شخصی می باشد که به طور معمول نیاز به تحقیق ، کسب تجربه و صرف زمان زیادی برای فراگیری آن می باشد. در این کارگاه تمام تکنیک ها و راهکارهای نهفته در مالیه شخصی جهت ارتقا سطح دانش مالی افراد و خانواده ها ، به صورت کاملا مفید و کاربردی با ذکر مثال و معرفی منابع مطالعاتی جذاب ارائه می گردد.

 

ارزش : 2,640,000 تومان

پیشنهاد ویژه : 1,320,000 تومان  50% تخفیف 


 

بازی رومیزی کش فلو ریس

افراد در بازی کش فلو ریس (CASHFLOW RACE Game) ، با یک شبیه ساز ساده شده از چرخه موشی یا همان چرخه دورانی زندگی رو به رو می شوند.

بازیکنان در این بازی مهارت های مقدماتی حسابداری شخصی و سرمایه گذاری را فرا می گیرند و با تکرار و تمرین بازی، ذهنیت و باورهای ثروتمندانه را با باورهای فقیرانه در وجود خود جایگزین می کنند.

این بازی مناسب خانواده ها و افراد مبتدی در زمینه سواد مالی است و در آن شما عملا با رازهای درآمدزایی ثروتمندان آشنا می شوید.

 

ارزش : 570,000 تومان

پیشنهاد ویژه : 570.000 تومان + تحویل رایگان  هدیه ویژه 


 

بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی 

این محصول شامل بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو رِیس می باشد.

 

ارزش : 570,000+490.000= 1.060.000 تومان

پیشنهاد ویژه : 826.000 تومان + تحویل رایگان  22% تخفیف 


 

کارگاه مجازی هوش ثروت

این کارگاه مجازی یک رویداد آموزشی آنلاین جهت آشنایی شما با مسیر فقر تا ثروت است. مسیری که شاید امروز در بخش فقیر آن قرار دارید و هر روز در رویاهای خود لحظه رسیدن به بخش ثروت را تجسم می کنید چون واقعا از شرایط فعلی خود ناراضی هستید.

 

ارزش : 580,000 تومان

پیشنهاد ویژه : رایگان  100% تخفیف 


 

کارگاه مجازی قدرت قانون جذب به زبان ساده

در این کارگاه آموزشی، قدرت قانون جذب به زبان ساده و بیان ندیم ناظمی مدرس راز و نویسنده کتاب های دسته چک ثروت و دفتر برنامه ریزی ثروتمند شدن برای شما بازگو می شود و طی آن می توانید به درک اولیه ای از قانون جذب برسید تا بتوانید از آن به بعد با کنترل افکار و احساساتتان خیلی سریع تر به خواسته هایی که دارید برسید .

 

ارزش : 499,000 تومان

پیشنهاد ویژه : 299,400 تومان  40% تخفیف 


 

دوره مجازی ثروت آفرینی از املاک

این دوره آموزشی فوق العاده اولین نسخه از دوره جامع ثروت آفرین از املاک است و لذا تهیه این دوره در کنار اقدام و عمل، شما را به یک سرمایه گذار خبره و تاجر املاک تبدیل خواهد نمود و تغییرات و دریافت منافع بهتر و بیشتر را در معاملات ملکی خود کاملا احساس خواهید نمود.

*این دوره، تجمیع دو کارگاه مجزای استاد عابدزاده (کارگاه مجازی ثروت آفرینی از املاک + کارگاه مجازی قیمت گذاری و کارشناسی املاک) در قالب یک محصول آموزشی است که مشمول تخفیف در پیشنهاد ویژه می باشد!

 

ارزش : 1.294,000 تومان

پیشنهاد ویژه : 996,400 تومان  23% تخفیف 


 

پرسش و پاسخ (0)