در این کارگاه مجازی، آموزش بازی کش فلو رِیس (ویژه خانواده ها و مربیان) مبتنی بر آموزش های رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول ارائه می گردد.

در حین کارگاه مفاهیم مرتبط به سواد مالی ، سرمایه گذاری و کارآفرینی نیز به فراگیران منتقل می گردد. در واقع هدف اصلی این کارگاه مجازی ارائه آموزش های سواد مالی و سرمایه گذاری به صورت بازی محور و مبتنی بر بازی رومیزی کش فلو رِیس به فراگیران است که موثرترین و به روزترین شیوه آموزش در دنیا می باشد.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
دارای پشتیبانی مدرس به صورت پرسش و پاسخ آفلاین
امکانات مورد نیاز :
بازی رومیزی کش فلو رِیس
ارزش :
690,000 تومان

توضیحات بیشتر


دانلود ویدئوی معرفی : 

اعتقاد رابرت کیوساکی درباره بازی CASHFLOW

رابرت کیوساکی، کارآفرین و سرمایه گذار در املاک و پروژه های مختلف سودآور، مدرس و البته نویسنده مشهور آمریکایی است. معروفترین کتاب وی کتاب "پدر پولدار پدر بی پول" می باشد که در آن سعی کرده تمام تجربیات خود در انجام سرمایه گذاری های مختلف را به همراه توصیه های پدر پولدار به افراد بیاموزد.

کیوساکی قبل از نگارش این کتاب برای آموزش مفاهیم پایه ای پول، تصمیم گرفت تمام تجربیات خود را در قالب یک بازی به نام CASHFLOW101 که به نوعی یک شاهکار آموزشی محسوب می شود به تمامی علاقه مندان به ثروتمند شدن، عرضه کند.

وی درباره ایده خلق این بازی می گوید: «من در طول سالهای تحصیلی ام به این نتیجه رسیدم که بهترین شیوه یادگیری، تکرار و تمرین است. پس به فکر طراحی بازی ای افتادم که بتواند در کنار جذابیت و سرگرمی، مفاهیم مالی، سرمایه گذاری و حسابداری را به افراد بیاموزد. آموزش چنین مفاهیمی با مطالعه کتاب و یا شرکت در کلاس های آموزشی ممکن است برای فرد کمی کسل کننده و دشوار باشد.»
کیوساکی دلیل عمده ی فقر مردم در دنیا را نداشتن توانایی بازی با پول می داند و اعتقاد دارد به همین دلیل است که یک عمر، پول آنها را بازی می دهد. لذا وی آموزش های پدر پولدار را در قالب بازی CASHFLOW به تمامی علاقه مندان ارائه کرد تا همه اقشار جامعه بتوانند با انواع سرمایه گذاری ها آشنا شده، ورشکستگی را تجربه کرده و ثروتمند شدن را برای لحظاتی چند، مزه مزه کنند.
پیشنهاد ویژه کیوساکی برای کودکان نیز انجام بازی رومیزی CASHFLOW FOR KIDS است که نسخه مناسب کودکان و نوجوانان می باشد و خوشبختانه نسخه فارسی و بومی سازی شده آن با نام تجاری کش فلو رِیس هم اکنون در ایران در اختیار شماست.
 
 
رابرت کیوساکی : با هر بار شرکت در بازی کش فلو ریس یک پله به ثروتمند شدن نزدیک تر می شوید.
 
این بازی فرصتی برای تمامی کودکان و نوجوانان و افراد مبتدی علاقه مندان به کارآفرینی و سرمایه گذاری فراهم کرده تا مهارت های متعدد مالی خود را بالا ببرند و ثروتمند شدن در سایه مداومت و هوش مالی را به دست آورند.
 

بازی کش فلو ریس چیست؟ 

بازی کش فلو ریس، در واقع یک بازی تخته‌ای (board Game) جهت آموزش مقدماتی تکنیک‌ها و مهارت‎های سرمایه‌گذاری بوده و مناسب کودکان و بزرگسالان مبتدی در زمینه سواد مالی است که می‌خواهند در کنار تفریح و سرگرمی، به سرعت بیاموزند، ریسک کنند، هوش مالی خود را بالا ببرند و پولدار شوند. 
 
افراد در بازی کش فلو ریس، با یک شبیه ساز ساده شده از چرخه موشی یا همان چرخه دورانی زندگی رو به رو می شوند و در این بازی یاد می گیرند برای ثروتمند شدن باید از چرخه دورانی زندگی خارج شوند. بازیکنان برای این کار باید درآمد غیر فعال خود را بالا ببرند تا از هزینه های خود پیشی بگیرند. به این ترتیب از چرخه دورانی زندگی موسوم به چرخه موشی خارج می شوند.

این بازی نسخه بومی سازی شده بازی CASHFLOW FOR KIDS رابرت کیوساکی می باشد که با تغییرات گسترده ای تبدیل به بهترین بازی آموزش سواد مالی برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان مبتدی در زمینه سواد مالی در ایران گردیده است.

 

 

در کارگاه مجازی آموزش بازی کش فلو ریس چه چیزی فرا می گیرید؟

شرکت کنندگان در این کارگاه، بازی کش فلو ریس را فرا گرفته و تجربه های درخشانی در زمینه خرید، فروش و سرمایه گذاری های مختلف مثل املاک، سهام، کار و کسب ، مالکیت معنوی ، مشاغل خانگی و… به دست می آورند.

بازیکنان در این بازی یاد می گیرند در سرمایه گذاری ها به چه چیزی توجه کنند و چگونه دارایی های خود را هوشمندانه افزایش دهند. بعلاوه در این بازی فرق بین دارایی و بدهی و بدهی خوب و بد را تشخیص می دهند.
تجربیاتی که کودکان و والدین در این بازی فرا می گیرند به قدری ارزشمند است که برای فراگیری آن در دنیای واقعی باید میلیونها تومان هزینه کنند. در این کارگاه نکات کلیدی سرمایه گذاری و قدرت درآمد غیرفعال و راههای افزایش آن حین بازی برای شرکت کنندگان شرح داده می شود.

 
رابرت کیوساکی اعتقاد دارد بهترین مکان سرمایه گذاری وجود خودتان است. از این رو شرکت در این کارگاه شروع مناسبی برای قدم نهادن در مسیر ثروت آفرینی است.
 

این کارگاه آموزشی، خود یک سرمایه گذاری است!

با شرکت دادن کودکانتان در کارگاه مجازی آموزش بازی کش فلو ریس می توانید به عنوان یک والد، نگرش درست مالی را به فرزندانتان منتقل کنید. همه ما دیده ایم، کسانی که بیشتر پول در می آورند الزاما بیشتر کار نمی کنند، آنها فقط بلدند با پول هایشان چه کار کنند!

 

فرشته نجات خودت باش!

راه حل مشکلات مالی، مدیریت کردن مسائل مالی است. این که یاد بگیریم چطور هزینه ها را مدیریت کنیم، چطور سرمایه گذاری کنیم، چطور ریسک های مالی را کم کنیم و برای مواقع اضطراری آماده باشیم.!
خیلی از ما آموزش های اصولی و صحیح در مورد مسائل مالی ندیده ایم و الگوی رفتارهای مالی مان درست نیست. وقت آن است که به خودمان فرصت یادگیری بدهیم. 
هدف ما از عرضه کارگاه مجازی آموزش بازی کش فلو ریس، این است که کودک شما یاد بگیرد در آینده از سطح دغدغه زندگی روزمره رها شود، با کمترین تنش مالی زندگی کند، آسیب پذیر نباشد و بتواند انرژی اش را روی تعالی و رشد خودش بگذارد. 
 
همین حالا وقت آن است؛ برای کودکتان کاری کنید. با یاد دادن بازی کش فلو ریس به او شروع کنید.
 

برخی از تجربیات شرکت کنندگان در این کارگاه مجازی

 • تقویت هوش مالی
 • ارتقا دانش مالی شخصی
 • درآمدها همیشه باید بیشتر از هزینه ها باشد
 • درک اهمیت اختصاص بخشی از درآمد به خیریه
 • به جریان انداختن سرمایه مهم است
 • توجه به درآمد غیرفعال
 • استفاده از فرصت ها
 • آشنایی با تکنیک های سرمایه گذاری
 • چگونه از دارایی هایمان حفاظت کنیم؟
 • عادت به تکمیل صورت وضعیت مالی
 • همه سرمایه گذاری ها به سود ختم نمی شود
 • تغییر الگوهای رفتاری به الگوهای یک سرمایه گذار
 • درک مفهوم ریسک
 • بالا بردن قدرت ریسک
 • تفکیک بدهی خوب از بدهی بد
 • درک اعداد و ارقام مهم است
 • درک عملی فرق دارایی و بدهی
 • ایجاد علاقه به سرمایه گذاری در املاک
 • نقدینگی بلای جان سرمایه گذاران است
 

 مناسب تمام کودکان، نوجوانان، والدین و بزرگسالان با هر سطح مالی و میزان تحصیلات


 

 سرفصل ها :

 • ارائه نکات کاربردی هوش مالی
 • آموزش بازی کش فلو ریس

 • آشنایی با حسابداری شخصی
 • آشنایی با برخی ابزار های سرمایه گذاری موجود در ایران و کاربردی برای کودک
 • آشنایی با مفاهیم سرمایه گذاری و کارآفرینی
 

 اهداف کارگاه:

 • آشنایی با بازی کش فلو ریس
 • آشتی با اعداد و ارقام و فهم از صورت های مالی
 • آموزش سواد مالی و سرمایه گذاری به کودکان و نوجوانان
 • کسب تجربه های درخشان در زمینه سرمایه گذاری در فضای شبیه سازی شده بازی کش فلو ریس
 

محدوده سنی کارگاه :

 • گروه سنی 10 سال به بالا (کودکان 6 سال به بالا نیز به کمک والدین یا مربیان خود می توانند در این کارگاه مجازی شرکت کنند.)

 

اخطار مربی: 

در صورت شرکت کودکان و نوجوانان، میزان بهره مندی دانش پذیر از محتوای کارگاه به سطح ادارک ، آموزش پذیری ، نوع خانواده و تجربه های گذشته مالی کودک وابسته است پس قطعاً در صورت شرکت دو کودک هم سن در این کارگاه می توانیم توقع دریافت دو نتیجه متفاوت را داشته باشیم ولی مطمئن هستم پس از شرکت در کارگاه و تکرار و تمرین بازی کش فلو ریس این دو کودک بعد از سه ماه به یک سطح ادراکی یکسان از آموزش های مالی خواهند رسید. پس نگران نباشید و کودکتان را به دست های معجزه گر خداوند بسپارید چون دعوت کننده حقیقی کودک شما به این کارگاه اوست!

 

پیش نیازها :

 • علاقه به یادگیری دانش مالی
 • علاقه به کسب مهارت سرمایه گذاری
 • تمایل به رشد شخصی و رسیدن به تعالی

 


نحوه خرید:

برای خرید کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو ریس مراحل زیر را طی کنید:

1- در سایت باشگاه کش فلو  عضو  شوید و در بخش  حساب من  (از طریق منو) مشخصات فردی و اطلاعات تماس (به خصوص ایمیل) را تکمیل کنید.
2- روی دکمه سبزرنگ " خرید " در بالای همین صفحه کلیک کنید.
3- در صفحه پیش فاکتور لطفاً تیک تایید اطلاعات را بزنید و بر روی دکمه سبزرنگ " پرداخت " کلیک کنید تا به درگاه بانکی متصل شوید.
4- پس از اتمام مراحل پرداخت و مشاهده صفحه نتیجه خرید، شما می توانید برای تماشای کارگاه آموزش مجازی، هربار با مراجعه به سایت باشگاه کش فلو بعد از ورود به پیشخوان از طریق منو > مرکز آموزش > آموزش مجازی >  خریدهای من  ، کارگاه مجازی خریداری شده را پیدا کرده و با کلیک روی دکمه سبز رنگ  ورود به اتاق آموزش مجازی  اقدام نمایید.

   
 

برای آشنایی بیشتر با من و دریافت آموزش های تکمیلی این کارگاه، در پیج اینستاگرام من عضو شو

 
    @Mr.Reza_Kargozar
     

برچسب ها: CASHFLOW FOR KIDS, CASHFLOW RACE Game, بازی CASHFLOW RACE, بازی اقتصادی, بازی پدر پولدار, بازی تخته ای, بازی خوب, بازی رابرت کیوساکی, بازی رومیزی, بازی سواد مالی, بازی شبیه ساز اقتصادی, بازی فراوانی, بازی فکری, بازی کش فلو برای کودکان, بازی کش فلو ریس, بازی کش فلو کودک, بازی کش فلو نوجوان, بازی کیوساکی, بازی موش کیوساکی, بازی هوش مالی, رضا کارگزار, کش فلو ریس، بازی های مالی، آموزش بازی گردش مالی رابرت کیوساکی، بازی گردش مالی، بازی گردش پول، بازی جریان نقدی، دانلود بازی کش فلو ریس، کش فلو در حسابداری، بازی cash flow، بازی کش فلو ریس فارسی، آموزش بازی کش فلو ریس، خرید بازی کش فلو ریس، کش فلو ریس چیست ،  آموزش بازی گردش مالی رابرت کیوساکی ، آموزش بازی گردش پول رابرت کیوساکی ، آموزش بازی جریان نقدی رابرت کیوساکی ، سواد مالی برای کودکان ، دوره آموزش سواد مالی به کودکان ، کارگاه آموزش سواد مالی به کودکان ، دوره آنلاین آموزش سواد مالی به کودکان ، دوره سواد مالی کودکان ، دانلود کتاب سواد مالی برای کودکان ، آموزش هوش مالی به کودکان و نوجوانان در ایران ، پکیج هوش مالی کودکان ، بازی های افزایش هوش مالی کودکان ، سواد مالی در مدارس ، آموزش مالی به کودکان ، سرفصل های سواد مالی ، آموزش سواد مالی pdf ، آموزش بازی هوش مالی کودکان ، آموزش اقتصاد به کودکان ، آموزش بازی مالی ایرانی برای کودکان ، آموزش بازی تجارت ، آموزش بازی مدیریت کسب و کار ، موسسه آموزش هوش مالی کودکان ، آموزش سواد مالی برای دانش آموزان ، سواد مالی pdf ، روش های خلاق تدریس مبتنی بر بازی ،  آموزش اقتصاد به نوجوانان ، آموزش سواد مالی به کودکان قدیانی ، اهمیت آموزش سواد مالی در مدارس ابتدایی ، سرفصل های سواد مالی ، مهارت سواد مالی ، سواد مالی به انگلیسی ، دوره سواد مالی کاربردی ، دوره رایگان سواد مالی ، دوره مالی ، آموزش سواد مالی برای کودکان ، سواد مالی برای کودکان و نوجوانان ، کتاب های سواد مالی برای کودکان ، سواد مالی کودکان و نوجوانان ، کتاب های سواد مالی کودکان ، کتاب سواد مالی کودکان ، کتاب آموزش سواد مالی به کودکان ، سواد مالی در کودکان ، سواد مالی چیست ، کارگاه سواد مالی چیست ، کلاس سواد مالی چیست ، مفهوم سواد مالی چیست ، کتاب سواد مالی pdf ، سواد مالی شخصی pdf ، سواد مالی و اقتصاد فردی ، درس سواد مالی و اقتصاد فردی ، سواد مالی و اقتصادی ، جشنواره سواد مالی و اقتصادی ، کتاب سواد مالی و هوش اقتصادی ،  

سایر محصولات از این مدرس

   

بازی رومیزی کش فلو ریس

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

بازی رومیزی کش فلو

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو

رضا کارگزار . آموزش بازی

   

کارگاه مجازی برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی هوش ثروت

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

   

جلسه هدایت مالی با رضا کارگزار

رضا کارگزار . مشاوره

 

سریال صوتی زنگ سواد مالی (پادکست)

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

بازی رومیزی کش فلو به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه


نکته : برای مشاهده طرح درس کارگاه ، به پیشخوان باشگاه  وارد شوید! 

پرسش و پاسخ (0)