مدت زمان : 00:00:00
مدت پشتیبانی : 0 روز

اگر می خوای از جدیدترین آموزش های باشگاه کش فلو مطلع بشی در خبرنامه ایمیلی باشگاه عضو شو!

خبرنامه ایمیلی باشگاه کش فلو به صورت منظم جدیدترین محتوای آموزشی، سریال های ویدئویی، صوتی، متنی و محصولات و اخبار و پیشنهادهای ویژه باشگاه را از طریق ایمیل برای شما ارسال می کند.

شیوه آموزش :
اطلاع رسانی ایمیلی
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

 

 راهنمای عضویت در خبرنامه ایمیلی باشگاه:

  • برای عضویت در خبرنامه باشگاه کش فلو فقط کافیست از طریق منو (در نمایش موبایل روی آیکون همبرگری بزنید!) وارد صفحه حساب من شده و از بالا روی دکمه طوسی رنگ  ویرایش حساب من  کلیک کنید و در بخش اطلاعات تماس، ایمیل خود را وارد نمایید.

  • با این اقدام شما 2 مجوز به باشگاه کش فلو می دهید:
    1- پیام های سیستمی (مثل اطلاع رسانی های خرید موفق یا پرسش و پاسخ و ...) به صورت ایمیل نیز برای شما ارسال گردد.
    2- ایمیل های خبرنامه باشگاه برای شما ارسال گردد.

  • از طرفی دقت نمایید در حال حاضر ایمیل شما اعتبارسنجی نمی گردد لذا حتماً صحت تک تک حروف و کاراکترهای ایمیل خود را چک کنید، به خصوص در نحوه صحیح نوشتن gmail و yahoo و عدم نیاز به درج www در آدرس ایمیل خود حداکثر دقت را نمایید!


چرا ایمیل های خبرنامه به دست من نمی رسد؟

در صورتی که ایمیل خود را در صفحه حساب من وارد کرده اید ولی هنوز هیچ خبرنامه ای برای شما ارسال نمی گردد لطفاً این موارد را چک کنید:

  1. اولین دلیل، اشتباه بودن ایمیل شماست پس حتماً صحت آن را در صفحه ویرایش حساب من بررسی و تصحیح نمایید.

  2. از خالی بودن فضای ذخیره سازی ایمیل خود مطمئن شوید چون در صورت پر بودن حافظه ایمیل شما، هیچ ایمیل جدیدی از هیچ جا به دست شما نخواهد رسید!

  3. پوشه اسپم (SPAM) ایمیل خود را بررسی کنید و در صورت اسپم شدن خبرنامه حتما آن را از لیست اسپم به اینباکس خود منتقل کنید و به سرویس دهنده ایمیل خود، اطمینان دهید این خبرنامه اسپم نیست و ترجیحاً تگ زردرنگ "important " را بزنید و مرتباً ایمیل های دریافتی را باز و مشاهده نمایید تا ایمیل های بعدی مرتب به دست شما برسد و اشتباهاً اسپم نشود!


نحوه لغو عضویت خبرنامه ایمیلی:

برای لغو عضویت در خبرنامه ایمیلی باشگاه کش فلو فقط کافیست روی لینک متنی "لغو عضویت خبرنامه" که در پایین همه ایمیل های ارسالی برای شما وجود دارد کلیک کرده و مراحل لغو عضویت را انجام دهید. از آن پس دیگر هیچ ایمیلی برای شما ارسال نمی گردد.

نکته مهم: دقت کنید در این حالت در صورت استفاده از خدمات باشگاه کماکان ایمیل های سیستمی (مثل اطلاع رسانی های خرید موفق یا پرسش و پاسخ و ...) برای شما ارسال خواهد شد که این بهترین روش لغو عضویت است ولی اگر قصد دارید ایمیل های سیستمی نیز برای شما ارسال نگردد و مسئولیت عدم اطلاع رسانی ها را شخصاً به عهده می گیرید می توانید از صفحه حساب من ، ایمیل خود را پاک کنید تا کلا از سمت باشگاه هیچ گونه ایمیلی دریافت نکنید. (با مسئولیت خودتان!)

* در صورت تمایل به عضویت مجدد در خبرنامه ایمیلی باشگاه می توانید با جستجو در اینباکس ایمیل خود، آخرین ایمیل دریافتی مبنی بر تایید لغو عضویت در خبرنامه را مطالعه کنید که در آن لینک عضویت مجدد قرار داده شده است و با آن دوباره در خبرنامه عضو شوید. راه دیگر این است که با ارسال پیام در بخش گفتگو با پشتیبانی سایت (دایره برجسته گوشه پایین سمت چپ سایت) درخواست خود مبنی بر تمایل به عضویت مجدد در خبرنامه را به اطلاع پشتیبانی سایت برسانید.


صفحات مرتبط :

نقشه راه   از مربی بپرس   پیشنهاد ویژه

 

کتابخانه صوتی

 


 راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از آخرین اخبار و آموزش های باشگاه لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. آخرین اخبار و آموزش های باشگاه همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز اطلاع رسانی می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)