حمایت از باشگاه کش فلو


باشگاه کش فلو یک پلتفرم آنلاین آموزشی ، تفریحی در حوزه سواد مالی است که حمایت از آن به معنی حمایت از رشد سواد مالی در جامعه است و قطعاً جنبه معنوی و رفع مسئولیت اجتماعی این حمایت برای همه حامیان آن برجسته تر از سایر مزایای آن است. از طرفی لازم به ذکر است اعتقاد موسس باشگاه کش فلو این است که منبع درآمد، سرمایه و مرکز قدرت باشگاه کش فلو، فقط خداوند است و ما هیچ نیازی به هیچ شخص و هیچ سازمانی برای دریافت حمایت نداریم ولی با توجه به تجارب گذشته، در صورتی که شخص یا سازمانی به صورت خودخواسته و مصرانه، تمایل به حمایت از باشگاه کش فلو داشته باشد نسبت به این امر همکاری های لازم را مبذول می داریم ولی باشگاه کش فلو در قبول یا رد پیشنهادات حمایتی کاملاً مختار است! در ادامه روش های حمایت از باشگاه ارائه می گردد ولی پیشنهاد می کنیم قبل از مطالعه آنها، حتما صفحه درباره باشگاه را به صورت کامل مطالعه نمایید تا با اهداف و دستاوردهای باشگاه آشنا شوید و سپس برای اطلاع از روش های حمایت از باشگاه کش فلو به این صفحه مراجعه نمایید.

 


  جذب حامی مالی

 

اگر فکر می‌کنید باشگاه کش فلو یک فضای عالی برای آموزش سواد مالی به افراد و خانواده‌ها می‌باشد، از آن حمایت مالی کنید و نام خود را در ردیف حامیان مالی باشگاه درج کنید.

حمایت مالی به معنی پرداخت مبلغی دلخواه به باشگاه کش فلو به منظور اهداف زیر است:

 • تسریع در تحقق ماموریت باشگاه کش فلو
 • کمک به هزینه توسعه نرم افزاری پلتفرم آنلاین باشگاه کش فلو
 • کمک به هزینه زیرساخت ، نگهداری و نیروی انسانی پلتفرم آنلاین باشگاه کش فلو
 • کمک به هزینه ارائه خدمات رایگان پلتفرم آنلاین باشگاه کش فلو

توسعه های نرم افزاری پیش رو:

 1. توسعه خدمات هم بازی یابی به منظور برقراری ارتباط بین علاقه مندان بازی های کش فلو جهت پیدا کردن هم بازی و کمک به برگزاری خودجوش جلسات تکرار و تمرین بازی ها در سراسر دنیا
 2. توسعه خدمات هم تجربه نگاری به منظور ثبت تجارب ارزشمند اعضا در حوزه های مرتبط به سواد مالی برای یکدیگر و مدیریت دانش ضمنی اعضای باشگاه
 3. توسعه خدمات هم سخنرانی به دو منظور، یکی انتشار سخنرانی مهمانان ویژه باشگاه برای اعضا به جهت مجهز کردن اعضا با تجارب افراد موفق و دیگری ایجاد بستر کسب تجربه سخنرانی اعضا برای یکدیگر و انتقال تجارب از این طریق
 4. توسعه خدمات هم کتابازی به منظور ایجاد یک شبکه امانتداری بین تمام اعضای باشگاه کش فلو با قابلیت امانت دادن کتاب و بازی به یکدیگر

روش حمایت مالی :

با پشتیبانی باشگاه کش فلو (09363738117 / mail(a)cashflowclub.ir) جهت دریافت شماره کارت مرتبط به حمایت مالی از باشگاه، ارتباط بگیرید.


 جذب حامی معنوی

 

اگر شخص یا مدیر سازمان یا شرکتی هستید که می خواهید نام یا برندتان در ردیف حامیان معنوی باشگاه درج گردد از آن حمایت معنوی کنید.

حمایت معنوی به معنی در اختیار قرار دادن رایگان امتیازهایی ویژه به باشگاه کش فلو است که مثال هایی از آن در زیر آورده شده است:

 • تخصیص رایگان زیرساخت ها و امکانات فیزیکی و غیرفیزیکی مازاد یک شخص یا سازمان در جهت تحقق ماموریت باشگاه کش فلو
 • تخصیص رایگان اعتبار برندِ یک شخص یا سازمان جهت پوشش تبلیغاتی و اطلاع رسانی فعالیت های باشگاه کش فلو
 • همکاری مشترک در برگزاری رویدادهای باشگاه کش فلو
 • حمایت از طرح ها و ایده های اعضای باشگاه کش فلو

روش حمایت معنوی:

لطفا طرح پیشنهاد حمایتی خود را از طریق درگاه های ارتباطی با پشتیبانی باشگاه کش فلو (09363738117 / mail(a)cashflowclub.ir) در میان بگذارید.


جذب سرمایه گذار

 

اگر علاقه دارید با سرمایه گذاری مستقیم، در تولید و عرضه بازی های کش فلو نقش داشته باشید، در این پروژه سرمایه گذاری کنید!

روش سرمایه گذاری:

لطفا به منظور ارائه درخواست اولیه، فرم درخواست سرمایه گذاری را تکمیل نمایید تا پس از بررسیِ فرم پیشنهاد شما، شرایط سرمایه گذاری، میزان و نحوه دریافت سود از طریق پشتیبانی باشگاه به اطلاع شما برسد.

 

 


حامیان خارجی

  نام باشگاه کش فلو ایران در جمع CASHFLOWCLUBS های دنیا در سایت RICHDAD متعلق به آقای رابرت کیوساکی درج گردیده است.


 صفحات مرتبط :