مدت زمان : 00:00:00
مدت پشتیبانی : 0 روز

در تمام سال هایی که افتخار مربیگری دانش پذیران باشگاه کش فلو رو داشتم همیشه حرف های مهمی باقی می موند که سر کلاس وقت نمی شد بیان کنم یا توی زمان ویدئوهای آموزشی جا نمی گرفت یا نمی شد با این حوصله کم مخاطب، به شکل نوشتاری درش آورد و خونده نمی شد!

برای همین تصمیم گرفتم با اتکا به تجربه خوبی که در یادگیری از فایل های صوتی داشتم برای اولین بار یک سریال صوتی رو در باشگاه کش فلو شروع کنم تا این حرف ها و نکته های آموزشی و تجربه های شخصی خودم در حوزه سواد مالی رو برای همه اعضای باشگاه ارائه کنم و اسم اش رو گذاشتم "زنگ سواد مالی"!

از اونجایی که نگاه من به این سریال صوتی یک کلاس آموزش سواد مالی است، هر بار که من یک قسمت جدید از این سریال صوتی رو منتشر می کنم درواقع دارم زنگ سواد مالی باشگاه کش فلو رو میزنم و از شما اعضای محترم باشگاه درخواست می کنم بیاید جمع بشید و بشینید سر کلاس سواد مالی من.

پس این سریال صوتی رو جدی بگیر و به عنوان مکمل آموزش های پولی و رایگان خودت در باشگاه کش فلو منظم گوشش کن و اینم بگم که این سریال مشمول هزینه است فقط هزینه اون رو ریالی پرداخت نمی کنی بلکه بعد از گوش دادن به هر قسمت باید اون قسمت رو برای کسانی که فکر می کنی این محتوا بهشون کمک می کنه ارسال کنی اینطوری بهای ارزشی که در اختیارات گذاشتم رو پرداخت خواهی کرد.

برای تک تک شما همراهان من در باشگاه کش فلو از خدای ثروت، آرزوی شادی، سلامتی و ثروت روزافزون دارم.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر شنیدن فایل صوتی
با امکان درج پرسش یا نظر
امکانات مورد نیاز :
تلفن همراه و هندزفری
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


 دانلود : 

 


برچسب ها : پادکست سواد مالی و اقتصادی ، پادکست صوتی اقتصادی ، پادکست مدیریت مالی خانواده ، پادکست سواد مالی خانواده ، پادکست هوش مالی ، پادکست سواد مالی ، پادکست مالی شخصی 

 درباره سریال :

این سریال به صورت صوتی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود. در حال حاضر موقتاً تمام قسمت های این سریال در کانال های باشگاه کش فلو در پیام رسان هایی که در پایین لینک آنها قرار گرفته است منتشر می شود که از همان طریق می توانید جدیدترین فایل صوتی منتشر شده را جهت شنیدن در رایانه یا تلفن همراه دانلود نمایید و برای دسترسی به تمام قسمت ها نیز می توانید با کلیک روی هشتگ #زنگ_سواد_مالی یا جستجوی این هشتگ داخل همان کانال به لیست کامل قسمت های این سریال صوتی دسترسی پیدا کنید و آنها را نیز دانلود نمایید!


راهنما اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفا در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

سایر محصولات از این مدرس

   

بازی رومیزی کش فلو ریس

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

بازی رومیزی کش فلو

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو رِیس (ویژه خانواده ها و مربیان)

رضا کارگزار . آموزش بازی

   

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

   

کارگاه مجازی هوش ثروت

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

جلسه هدایت مالی با رضا کارگزار

رضا کارگزار . مشاوره

 

بازی رومیزی کش فلو به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

پرسش و پاسخ (0)