مدت زمان : 06:20:41
مدت پشتیبانی : 30 روز

در این کارگاه مجازی، آموزش نسخه فارسی و بومی سازی شده بازی جهانی CASHFLOW101 رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول به نام بازی کش فلو ارائه می گردد.

در حین کارگاه مفاهیم مرتبط به سواد مالی ، سرمایه گذاری و کارآفرینی نیز به فراگیران منتقل می گردد. در واقع هدف اصلی این کارگاه مجازی ارائه آموزش های سواد مالی و سرمایه گذاری به صورت بازی محور و مبتنی بر بازی رومیزی کش فلو به فراگیران است که موثرترین و به روزترین شیوه آموزش در دنیا می باشد.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
دارای 30 روز پشتیبانی مدرس به صورت پرسش و پاسخ آفلاین
امکانات مورد نیاز :
بازی رومیزی کش فلو - مداد - پاکن - ماشین حساب
ارزش :
990,000 تومان

توضیحات بیشتر

اعتقاد رابرت کیوساکی درباره بازی CASHFLOW

رابرت کیوساکی، کارآفرین و سرمایه گذار در املاک و پروژه های مختلف سودآور، مدرس و البته نویسنده مشهور آمریکایی است. معروفترین کتاب وی کتاب "پدر پولدار پدر بی پول" می باشد که در آن سعی کرده تمام تجربیات خود در انجام سرمایه گذاری های مختلف را به همراه توصیه های پدر پولدار به افراد بیاموزد.
کیوساکی قبل از نگارش این کتاب برای آموزش مفاهیم پایه ای پول، تصمیم گرفت تمام تجربیات خود را در قالب یک بازی به نام CASHFLOW101 که به نوعی یک شاهکار آموزشی محسوب می شود به تمامی علاقه مندان به ثروتمند شدن، عرضه کند.
وی درباره ایده خلق این بازی می گوید: «من در طول سالهای تحصیلی ام به این نتیجه رسیدم که بهترین شیوه یادگیری، تکرار و تمرین است. پس به فکر طراحی بازی ای افتادم که بتواند در کنار جذابیت و سرگرمی، مفاهیم مالی، سرمایه گذاری و حسابداری را به افراد بیاموزد. آموزش چنین مفاهیمی با مطالعه کتاب و یا شرکت در کلاس های آموزشی ممکن است برای فرد کمی کسل کننده و دشوار باشد.»
کیوساکی دلیل عمده ی فقر مردم در دنیا را نداشتن توانایی بازی با پول می داند و اعتقاد دارد به همین دلیل است که یک عمر، پول آنها را بازی می دهد. لذا وی آموزش های پدر پولدار را در قالب بازی CASHFLOW به تمامی علاقه مندان ارائه کرد تا همه اقشار جامعه بتوانند با انواع سرمایه گذاری ها آشنا شده، ورشکستگی را تجربه کرده و ثروتمند شدن را برای لحظاتی چند، مزه مزه کنند.
 
 
رابرت کیوساکی : با هر بار شرکت در بازی کش فلو یک پله به ثروتمند شدن نزدیک تر می شوید.
 
این بازی فرصتی برای تمامی علاقه مندان به کارآفرینی و سرمایه گذاری فراهم کرده تا مهارت های متعدد مالی خود را بالا ببرند و ثروتمند شدن در سایه مداومت و هوش مالی را به دست آورند.
 

بازی کش فلو چیست؟

بازی کش فلو، تنها بازی رومیزی شبیه ساز اقتصادی منطبق بر شرایط اقتصاد ایران با هدف آموزش سواد مالی و سرمایه گذاری به افراد برای خروج از چرخه موشی و ورود به دنیای ثروت است.
افراد در بازی کش فلو با شبیه ساز بخش اقتصادی یک زندگی واقعی رو به رو هستند. تمام اتفاقات جاری زندگی از جمله دریافت حقوق و پرداخت هزینه ها، بیکاری، کمک به خیریه و حتی بچه دار شدن به تصویر کشیده شده است و بازیکنان علاوه بر رویارویی با این اتفاقات روزمره سعی می کنند با پس انداز و سرمایه گذاری اقدام به خرید دارایی های مختلف مثل سهام و سایر اوراق بهادار، املاک و مستغلات و کار و کسب نمایند تا بتوانند از چرخه تکراری زندگی موسوم به چرخه موشی خارج شده و به استقلال مالی برسند و سپس وارد مسیر سرعت برای کسب ثروت شوند. بازیکنان در این بازی مهارت های حسابداری شخصی و سرمایه گذاری را به طور کامل فرا می گیرند و با تکرار و تمرین بازی، ذهنیت و باورهای ثروتمندانه را با باورهای فقیرانه در وجود خود جایگزین می کنند.
این بازی نسخه بومی سازی شده بازی CASHFLOW101 رابرت کیوساکی می باشد که با تغییرات گسترده ای تبدیل به بهترین بازی آموزش سواد مالی برای ایرانیان گردیده است.
 
 

در کارگاه مجازی آموزش بازی کش فلو چه چیزی فرا می گیرید؟

شرکت کنندگان در این کارگاه، بازی کش فلو را فرا گرفته و تجربه های درخشانی در زمینه خرید، فروش و سرمایه گذاری های مختلف مثل املاک، سهام، اوراق مشارکت، زمین ، کاروکسب و… به دست می آورند.
بازیکنان در این بازی یاد می گیرند در سرمایه گذاری ها به چه چیزی توجه کنند و چگونه دارایی های خود را هوشمندانه افزایش دهند. بعلاوه در این بازی فرق بین دارایی و بدهی و وام خوب و بد را تشخیص می دهند.
تجربیاتی که افراد در این بازی فرا می گیرند به قدری ارزشمند است که برای فراگیری آن در دنیای واقعی باید میلیونها تومان هزینه کنند. در این کارگاه نکات کلیدی سرمایه گذاری و قدرت درآمد غیرفعال و راههای افزایش آن حین بازی برای شرکت کنندگان شرح داده می شود.
 
رابرت کیوساکی اعتقاد دارد بهترین مکان سرمایه گذاری وجود خودتان است. از این رو شرکت در این کارگاه شروع مناسبی برای قدم نهادن در مسیر ثروت آفرینی است.
 

این کارگاه آموزشی، خود یک سرمایه گذاری است!

با شرکت در کارگاه آموزشی بازی کش فلو یاد می گیرید که از اتلاف میلیون ها تومان در سال جلوگیری کنید، پول هایتان را هدفمند هزینه و سرمایه گذاری کنید و نگرش درستی در مورد کسب درآمد داشته باشید و مهمتر از آن با مهارتی که در جریان کارگاه به دست می آورید می توانید به عنوان یک والد، نگرش درست مالی را به فرزندانتان منتقل کنید.
همه ما دیده ایم، کسانی که بیشتر پول در می آورند الزاما بیشتر کار نمی کنند، آنها فقط بلدند با پول هایشان چه کار کنند!
 

فرشته نجات خودت باش!

راه حل مشکلات مالی، مدیریت کردن مسائل مالی است. این که یاد بگیریم چطور هزینه ها را مدیریت کنیم، چطور سرمایه گذاری کنیم، چطور ریسک های مالی را کم کنیم و برای مواقع اضطراری آماده باشیم.!
خیلی از ما آموزش های اصولی و صحیح در مورد مسائل مالی ندیده ایم و الگوی رفتارهای مالی مان درست نیست. وقت آن است که به خودمان فرصت یادگیری بدهیم. 
هدف ما از برگزاری کارگاه آموزش بازی کش فلو، این است که شما یاد بگیرید از سطح دغدغه زندگی روزمره رها شوید، با کمترین تنش مالی زندگی کنید، آسیب پذیر نباشید و بتوانید انرژی تان را روی تعالی و رشد خودتان بگذارید. 
 
همین حالا وقت آن است؛ برای خودتان کاری کنید. با یاد گرفتن بازی کش فلو شروع کنید.
 

برخی از تجربیات شرکت کنندگان در این کارگاه

 • تقویت هوش مالی
 • ارتقا دانش مالی شخصی
 • درآمدها همیشه باید بیشتر از هزینه ها باشد
 • درک اهمیت اختصاص بخشی از درآمد به خیریه
 • به جریان انداختن سرمایه مهم است
 • توجه به درآمد غیرفعال
 • استفاده از فرصت ها
 • آشنایی با تکنیک های سرمایه گذاری
 • چگونه از دارایی هایمان حفاظت کنیم؟
 • عادت به تکمیل صورت وضعیت مالی
 • همه سرمایه گذاری ها به سود ختم نمی شود
 • تغییر الگوهای رفتاری به الگوهای یک سرمایه گذار
 • درک مفهوم ریسک
 • بالا بردن قدرت ریسک
 • تفکیک وام خوب از وام بد
 • درک اعداد و ارقام مهم است
 • درک عملی فرق دارایی و بدهی
 • ایجاد علاقه به سرمایه گذاری در املاک
 • نقدینگی بلای جان سرمایه گذاران است
 

 مناسب هر شخص با هر سطح مالی و میزان تحصیلات


 

 سرفصل ها :

 • ارائه نکات کاربردی هوش مالی
 • آموزش بازی کش فلو
 • آشنایی با حسابداری شخصی
 • آشنایی با ابزار های سرمایه گذاری موجود در ایران
 • آشنایی با مفاهیم و تکنیک های سرمایه گذاری
 

 اهداف کارگاه:

 • آشنایی با بازی کش فلو
 • آشتی با اعداد و ارقام و فهم از صورت های مالی
 • آموزش سواد مالی و سرمایه گذاری به افراد و خانواده ها
 • کسب تجربه های درخشان در زمینه سرمایه گذاری در فضای شبیه سازی شده بازی کش فلو
 

محدوده سنی کارگاه :

 

پیش نیازها :

 • علاقه به یادگیری دانش مالی
 • علاقه به کسب مهارت سرمایه گذاری
 • تمایل به رشد شخصی و رسیدن به تعالی
 • توانایی کار کردن با ماشین حساب

 


نحوه خرید:

برای خرید کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو مراحل زیر را طی کنید:

1- در سایت باشگاه کش فلو  عضو  شوید و در بخش  حساب من  (از طریق منو) مشخصات فردی و اطلاعات تماس (به خصوص ایمیل) را تکمیل کنید.
2- روی دکمه سبزرنگ " خرید " در بالای همین صفحه کلیک کنید.
3- در صفحه پیش فاکتور لطفاً تیک تایید اطلاعات را بزنید و بر روی دکمه سبزرنگ " پرداخت " کلیک کنید تا به درگاه بانکی متصل شوید.
4- پس از اتمام مراحل پرداخت و مشاهده صفحه نتیجه خرید، شما می توانید برای تماشای کارگاه آموزش مجازی، هربار با مراجعه به سایت باشگاه کش فلو بعد از ورود به پیشخوان از طریق منو > مرکز آموزش > آموزش مجازی >  خریدهای من  ، کارگاه مجازی خریداری شده را پیدا کرده و با کلیک روی دکمه سبز رنگ  ورود به اتاق آموزش مجازی  اقدام نمایید.

   
 

برای آشنایی بیشتر با من و دریافت آموزش های تکمیلی این کارگاه، در پیج اینستاگرام من عضو شو

 
    @Mr.Reza_Kargozar
     

برچسب ها:  cashflow101 game, cashflow game, اقتصاد, بازی cashflow, بازی اقتصادی, بازی پدر پولدار, بازی تخته ای, بازی رابرت کیوساکی, بازی رومیزی, بازی سواد مالی, بازی شبیه ساز اقتصادی, بازی فراوانی, بازی فکری, بازی کش فلو, بازی کش فلو نسخه ایران, بازی کیوساکی, بازی گردش مالی, بازی موش کیوساکی, بازی هوش مالی, رابرت کیوساکی, رضا کارگزار, شبکه ایران کالا, گردش پول, گردش مالی، بازی های مالی، آموزش بازی گردش مالی رابرت کیوساکی، بازی گردش مالی، بازی گردش پول، بازی جریان نقدی، دانلود بازی کش فلو، کش فلو در حسابداری، بازی cash flow، بازی کش فلو فارسی، آموزش بازی کش فلو، خرید بازی کش فلو، کش فلو چیست ، آموزش بازی گردش مالی رابرت کیوساکی ، آموزش بازی گردش پول رابرت کیوساکی ، آموزش بازی جریان نقدی رابرت کیوساکی ، 

سایر محصولات از این مدرس

   

بازی رومیزی کش فلو ریس

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

بازی رومیزی کش فلو

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو رِیس (ویژه خانواده ها و مربیان)

رضا کارگزار . آموزش بازی

   

کارگاه مجازی برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی هوش ثروت

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

   

جلسه هدایت مالی با رضا کارگزار

رضا کارگزار . مشاوره

 

سریال صوتی زنگ سواد مالی (پادکست)

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

بازی رومیزی کش فلو به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه


نکته : برای مشاهده طرح درس کارگاه ، به پیشخوان باشگاه  وارد شوید! 

پرسش و پاسخ (7)


 • حسین فتاحی
  یکشنبه, ۰۹ خرد ۱۴۰۰ ۱۷:۱۴
  سلام.من این بازی رو خریداری کردم و الان با این راهنما انتظار دارید کسی یاد بگیره ؟به برای آموزش بازی هم پول میگیرید؟کجای راهنما نمونه از نحوه بازی با کارتها رو آوردید که توی پیام ها میگید راهنما هست؟
  • رضا کارگزار
   یکشنبه, ۰۹ خرد ۱۴۰۰ ۱۷:۳۵
   سلام حسین عزیز ، ممنون از اینکه آینده مالیت برات مهم بوده و کش فلو رو خریداری کردی. راهنمای موجود در بازی به طور کامل قوانین بازی رو در 32 صفحه آموزش می ده درحالی که نسخه انگلیسی فقط به صورت خلاصه و در 14 صفحه به صورت سریع و خلاصه مراحل رو بیان می کنه و ما سعی کردیم در نسخه فارسی در حد امکان مشروح توضیح بدیم. بازی دارای پشتیبانی رایگان است و هر سوالی که نسبت به اون داشته باشید می تونید از طریق پشتیبانی تلفنی بپرسید. کارگاه آموزش این بازی هم بعد از ثبت سریال بازی در پیشخوان با 30 درصد تخفیف تقدیمتون می شه که محتوای اطلاعات ارائه شده را در این صفحه توضیح دادیم. در کارگاه مجازی به صورت ویدئویی علاوه بر آموزش های مرتبط به سواد مالی تمام بخش ها و کارت های بازی توسط من طی 6 ساعت آموزش داده شده است که قطعا این حجم توضیحات قابلیت قرار گرفتن در دفترچه راهنمای بازی را ندارد. از طرفی به دلیل صرف هزینه برای تولید و زیرساخت ارائه این آموزش ها مجبور هستیم هزینه این کارگاه را که اختیاری (و قابل پیشنهاد) می باشد مجزا دریافت کنیم. امیدوارم هزینه این آموزش رو سرمایه گذاری روی خودت قلمداد کنی و با صرفه جویی در برخی هزینه های غیرضروری و تکراری زندگی تامینش کنی.
 • کاوه
  چهارشنبه, ۰۴ فرو ۱۴۰۰ ۱۴:۱۴
  سلام ، چند تا سوال در خصوص این بازی و کارگاه دارم ؟1- ایا خرید بازی بصورت فیزیکی یا نرم افزاری تفاوتی از لحاظ کارایی دارد ؟2- با توجه به تاسیس باشگاه انجام بازی بصورت انفرادی امکانپذیر است و از لحاظ کارایی با انجام بازی بصورت جمعی چه تفاوتی دارد ؟
  • رضا کارگزار
   پنجشنبه, ۰۵ فرو ۱۴۰۰ ۱۰:۳۷
   سلام کاوه عزیز بازی کش فلو فعلا فقط به صورت فیزیکی و رومیزی است. نسخه انگلیسی به صورت اپلیکیشن و بازی آنلاین هست ولی برای تازه کار ها اصلا توصیه نمیشه. شما در بازی آنلاین متوجه نحوه انجام محاسبات و ثبت دارایی و بدهی ها نمیشوید چون رایانه بجای شما انجام میده که این بزرگترین نقص آن است. در واقع شما بازی کش فلو را برای برنده شدن بازی نمی کنید بله برای یادگیری بازی میکنید اگر متوجه محاسبات نشوید هیچ پیشرفتی نخواهید داشت. در این خصوص من یک ویدئو تهیه کردم و تفاوت بازی فیزیکی و حضوری رو گفتم که در آپارات یا اینستاگرام باشگاه میتونید تماشا کنید. نسخه آنلاین رو برای افراد حرفه ای در بازی رومیزی و فقط برای تست استراتژی ها توصیه میکنم. در مورد سوال دومت کش فلو بین 2 تا 6 نفر انجام میشه و اصولا بازی گروهی است ولی برخی که همبازی ندارند ترجیح میدهند خودشون با خودشون بازی کنند که قطعا جذابیت های بازی کم میشه. در این خصوص هم ویدئویی تهیه کردم. شما باید حداقل یک نفر هم فکر با خودت در آموزش مفاهیم مالی و اقتصادی در خانواده یا دوستان پیدا کنید یا از قابلیت همبازی یابی باشگاه استفاده کنید. لیدرها در شهرهای تهران اصفهان تبریز شیراز و اهواز در خدمت شما هستند. موفق باشی
 • سجاد امیری
  شنبه, ۰۹ اسف ۱۳۹۹ ۱۹:۵۳
  لینگ خرید آموزش مجازی را میفرمایید؟ آدرس لینک
  • رضا کارگزار
   شنبه, ۰۹ اسف ۱۳۹۹ ۲۲:۰۴
   در همین صفحه که سوالتون رو قرار دادید در بالا یک دکمه طوسی رنگ با عنوان خرید قرار داره. روش بزنید به صفحه پیش فاکتور و پرداخت متصل می شوید.
 • سجاد امیری
  شنبه, ۰۹ اسف ۱۳۹۹ ۱۹:۳۲
  سلام. من بازی رو ازتون خرید و تهیه کردم. الان برای آموزش مجازی هم باز باید مبلغ پرداخت کنم؟
  • رضا کارگزار
   شنبه, ۰۹ اسف ۱۳۹۹ ۱۹:۵۰
   سلام سجاد عزیز. ممنون از اینکه به آینده مالیت اهمیت دادی و بازی کش فلو رو برای خودت تهیه کردی. بازی دارای دفترچه راهنمای کاملی هست ولی اگر دوست داشته باشی بازی رو به صورت کارگاه آموزشی مفصلی یاد بگیری و علاوه بر یادگیری کامل بازی با مفاهیم مرتبط به سواد مالی هم که در باشگاه های کش فلو سراسر دنیا آموزش داده میشه آشنا بشی بهت توصیه میکنم این کارگاه مجازی رو خرید کنی. هزینه این کارگاه جدا از بازی هست.
 • چهارشنبه, ۲۹ بهم ۱۳۹۹ ۲۰:۵۶
  سلامایتطور که متوجه شدم لدون خرید بازی دیدن ویدئو فایده نداره.
  • رضا کارگزار
   پنجشنبه, ۳۰ بهم ۱۳۹۹ ۱۰:۱۲
   سلام دوست عزیز. به هرحال باید بازی کش فلو رو داشته باشید چون بخش زیادی از این کارگاه مجازی به آموزش بازی فوق العاده کش فلو برای ارتقا سطح سواد مالی شما اختصاص دارد. برای تهیه بازی می توانید به فروشگاه کش فلو ( https://www.cashflowstore.ir ) مراجعه کنید.
 • شایان جلالی
  سه شنبه, ۲۸ بهم ۱۳۹۹ ۱۶:۰۳
  بسیار عالی ممنون از زحماتتون فوق العاده بود
  • رضا کارگزار
   سه شنبه, ۲۸ بهم ۱۳۹۹ ۱۶:۵۳
   خواهش میکنم. امیدوارم براتون مفید بوده باشه و مسیر زندگیتون عوض کنه
 • احسان غلامی
  چهارشنبه, ۱۵ بهم ۱۳۹۹ ۱۷:۳۳
  سلام من بازی رو تهیه کردم وداخل سایت ثبت نام کردم به عنوان مهمان ولی برا یاد گیری احتیاج به مربی دارم اگه امکان دارد برای اطلاع رسانی از کلاس های اموزشی تماس گرفته شود
  • رضا کارگزار
   یکشنبه, ۱۹ بهم ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰
   سلام آقای غلامی. به محض عضویت در باشگاه کش فلو اطلاع رسانی کارگاه ها و جلسات به صورت پیامکی برای شما ارسال می گردد. اگر تمایل داشته باشید می توانید از کارگاه مجازی آموزش بازی کش فلو هم استفاده کنید. موفق باشید