ماشین حساب ثروت

محصولات فروشگاه
مدت زمان : 00:16:26
مدت پشتیبانی : 30 روز

ماشین حساب ثروت ، وضعیت مالی آینده شما را منعکس می کند که به عنوان یک محصول محاسباتی در حوزه پس انداز و سرمایه گذاری در باشگاه کش فلو عرضه می گردد.

این محصول شامل یک فایل اکسل قابل ویرایش با کیفیت عالی می باشد که به صورت دانلودی در اختیار شما قرار می گیرد و برای استفاده از آن باید یک رایانه یا گوشی همراه که نرم افزار اکسل (یا گوگل شیت) روی آن نصب باشد در اختیار داشته باشید. البته این فایل اکسل دارای راهنمای متنی کافی برای کمک به شما در حین استفاده از آن می باشد.

شیوه آموزش :
فایل اکسل (و گوگل شیت) دانلودی قابل ویرایش
با امکان درج پرسش یا نظر
امکانات مورد نیاز :
نرم افزار Excel یا Google Sheets
ارزش :
99,000 تومان 49,000 تومان

توضیحات بیشتر


دانلود ویدئوی معرفی : 


ماشین حساب ثروت دو چیز را به شما می گوید

 

اول اینکه اگر ماهانه مبلغ دلخواهی از درآمد خود را پس انداز کنید، در آینده دلخواه چقدر پس انداز دارید و دوم اینکه اگر این مبلغ را به صورت ماهانه منظم سرمایه گذاری کنید در همان آینده دلخواه، چقدر سرمایه خواهید داشت؟ بعد باید مقایسه ذهنی را شروع کنید که کدام یک به نفع شما هستند؟!

 

 ماشین حساب ثروت  یک بازی برای فعال کردن اهرم رنج و لذت است

 

یک ترازوی فرضی در ذهن همه ما انسان ها وجود دارد که هر لحظه در حال محاسبه و سبک سنگین کردن آن چیزی است که می دهیم و آن چیزی است که میگریم. این ترازو سرش کلاه نمی رود بلکه زمانی که به نفع اش باشد خودش گنجشک را رنگ می کند و به جای قناری می فروشد.

یک پله این ترازو آن چیزی است که می دهیم و اسمش را می گذاریم رنج، چون از نظر ما "دادن" رنج آور است و پله دیگر آن، چیزی است که می گیریم و اسمش را می گذاریم لذت، چون از نظر ما "گرفتن" لذت بخش است و این ترازو همیشه در حال محاسبه ارزش لذت ها در برابر رنج هاست.

یک روش برای کسب موفقیت های بزرگ در زمینه هایی که تاب رنج آن را نداریم این است که بیشتر از آنکه به رنج توجه کنیم بیایم و به لذت آن نتیجه که حاصل تلاش رنج آور ماست توجه کنیم و آن را در ذهن خود بزرگ کنیم و به این شکل، ترازو ذهنی خود را گول بزنیم که لذت این تلاش بر رنج اش می چربد و به اینگونه ذهن آگاه خود را برای تلاش در آن زمینه مجاب کنیم.

خب حالا برگردیم سر موضوع خودمان، فکر می کنید رنج پس انداز و سرمایه گذاری که به معنی دست کشیدن از رفاه امروز برای به دست آوردن رفاه فرضی بیشتر در آینده است را چطور می توانیم برای ذهن آگاه خود منطقی کنیم؟

قطعاً با استفاده از اهرم رنج و لذت این کارِ به ظاهر مشقت بار، ساده می شود. ما باید برای ذهن آگاه خود از فواید پس انداز، سرمایه گذاری و خرید دارایی و سودهای آن صحبت کنیم ولی شاید حرف ما آنقدرها برایش قانع کننده نباشد به همین علت بیاید با آن بازی کنیم.

ولی قبل بازی باید بدانید که ذهن آگاه یک ذهن محاسبه گرِ تحلیلگرِ منطقی ولی بسیار ضعیف است که فقط یک زبان را خوب متوجه می شود و آن زبان منطق است. برایش منطقی کنید و الگو نشان دهید تا مجاب شود و با شما همراهی کند.

حال نیاز به یک بازی ساده داریم که در آن به زبانی که ذهن آگاه متوجه شود یعنی زبان منطق، آمار و ارقام واقعی به او دهیم. این آمار باید نتایج (اصل و سود) سرمایه گذاری کردن منظم درآمد امروز را در آینده نشان دهد و به او کمک کند بین پس انداز و سرمایه گذاری، یک مقایسه منطقی انجام دهد تا خطرات سرمایه گذاری را در برابر لذت سودش قبول کند.

به این منظور ما در باشگاه کش فلو یک ابزار کمک آموزشی که درواقع یک شبیه ساز نتایج سرمایه گذاری است را به نام ماشین حساب ثروت طراحی و عرضه کردیم.

شما به کمک ماشین حساب ثروت می توانید نتیجه سرمایه گذاری منظم مبلغ ماهانه دلخواه خود را در در تمام سال های دلخواه پیش رو ببینید و آن را با دریافتی خود در صورتی که در این مدت فقط پس انداز کنید مقایسه کنید و حتی بیاید در یک دوره سرمایه گذاری به مبلغ پس انداز ماهانه خود متناسب با تورم، سالانه یک درصد دلخواه بیافزایید و ببینید حال نتیجه سرمایه گذاری شما چه می شود؟!

 

توصیه رضا کارگزار به اعضای باشگاه کش فلو

 

به تمام اعضای باشگاه کش فلو توصیه می کنم از ماشین حساب ثروت هم به عنوان یک ابزار محساباتی دقیق برای برآورد کردن نتایج آتی پس انداز و سرمایه گذاری های خود استفاده کنند و هم به عنوان یک بازی برای فعال کردن اهرم رنج و لذت در ذهن خودآگاه خود!

برای این کار لطفاً بارها و بارها چند ساعت در هفته، خود را با این محصول سرگرم کنید و با چیدن سناریوهای مختلف و تغییر متغیرهای این ماشین حساب، وضعیت مالی آینده خود را واضح ببینید و به کمک تخیل خود، تحقق این نتایج را تصویرسازی ذهنی کرده و همزمان فکر و احساس خود را با آن درگیر کنید تا دستورات لازم برای به واقعیت پیوستن آن (وضعیت مالی دلخواه) توسط ذهن آگاه شما به ذهن ناخودآگاهتان داده شود و در نهایت واقعیت زندگی شما به سمت سرمایه گذاری های ساده و سودده تا دستیابی به آن وضعیت مالی دلخواه هدایت گردد. این یک روش کاربردی برای تقویت بال متافیزیک در پرواز به سمت ثروت است. لطفاً در بخش پرسش و پاسخ این محصول، من را از نتایج خود مطلع کنید!

 


تصویر محصول:

 


نحوه خرید:

برای خرید ماشین حساب ثروت مراحل زیر را طی کنید:

1- در سایت باشگاه کش فلو  عضو  شوید و در بخش  حساب من  (از طریق منو) مشخصات فردی را تکمیل کنید.
2- روی دکمه سبزرنگ " خرید " در بالای همین صفحه کلیک کنید.
3- در صفحه پیش فاکتور بدون توجه به نکات مربوط به آموزش مجازی لطفاً تیک تایید اطلاعات را بزنید و بر روی دکمه سبزرنگ " پرداخت " کلیک کنید تا به درگاه بانکی متصل شوید.
4- پس از اتمام مراحل پرداخت و مشاهده صفحه نتیجه خرید، شما می توانید برای دانلود فایل اکسل، هربار با مراجعه به سایت باشگاه کش فلو بعد از ورود به پیشخوان از طریق منو > مرکز آموزش > آموزش مجازی >  خریدهای من  ، محصول ماشین حساب ثروت خریداری شده را پیدا کرده و با کلیک روی دکمه سبز رنگ  ورود به اتاق آموزش مجازی  وارد صفحه اتاق آموزش مجازی شوید. در اواسط صفحه جدولی به نام "فایل های ضمیمه" قرار دارد. با زدن روی عنوان "فایل اکسل ماشین حساب ثروت" می توانید فایل xlsx و یا زدن روی عنوان "فایل گوگل شیت ماشین حساب ثروت" می توانید فایل google sheets آن را دانلود کنید.

(نکته: موقتاً تا توسعه بخش فروشگاه سایت، از بخش آموزش مجازی برای فروش کالاها یا محصولات دانلودی استفاده می گردد!)


توضیحات تکمیلی:

 

نام

ماشین حساب ثروت

نسخه

1.2

کدکالا WealthC1
گروه سنی

همه گروه های سنی

تاریخ عرضه

1402

زبان

فارسی

تولید کننده

شرکت هوش ثروت

گردآورنده و طراح

رضا کارگزار

محتویات فایل

. فایل اکسل با پسوند xlsx
. فایل گوگل شیت با پسوند xlsx

کیفیت فایل

چک شده و سالم

حجم فایل

75 KB

امکانات مورد نیاز

رایانه یا گوشی همراه دارای نرم افزار Excel

 


شناسه محصول: WealthC1 دسته: دانلودی
برچسب ها:  ثروت, ماشین حساب, رضا کارگزار, محاسبه گر، باشگاه کش فلو، ارزش آتی، ارزش امروز، حسابداری شخصی، پس انداز، سرمایه گذاری، the wealth calculater

 درباره محصول:

این محصول به صورت دانلودی در فروشگاه کش فلو عرضه شده است و می توانید فایل های ضمیمه آن را پس از خرید جهت استفاده در رایانه یا گوشی همراه دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین محصولات لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. ویدئوی معرفی محصولات جدید به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)