مدت زمان : 00:00:00
مدت پشتیبانی : 0 روز

مردم وقتی به یکدیگر هدیه می دهند، اول از همه نشان می دهند که برای یکدیگر ارزش قائل هستند و به یکدیگر اهمیت می دهند. هدیه، بخش مهمی از روابط و تعاملات جوامع انسانی را در بر می گیرد و تعریف مشخصی از این روابط ایجاد می کند. هدیه، پیوند بین اعضا​ی خانواده و دوستان حتی طرف های کاری و تجاری را محکم می کند. هدیه دادن به نظر ساده و بی دغدغه می آید، اما باید گفت کاری بسیار سخت و پیچیده است و اول از همه باید آداب آن را بخوبی بدانید. هدیه خریدن از این نظر سخت است که معمولا نمی دانیم طرف هدیه گیرنده به چه چیزی علاقه مند است و ممکن است برای کادوی مان هزینه زیادی کنیم اما او نپسندد. خود هدیه چندان مهم نیست، بلکه تفکر پشت آن از اهمیت برخوردار است. بنابراین در مورد هدیه ای که می خرید به دقت فکر کنید. به طور کلی به کسی که می شناسید هدیه ای بدهید که دوست دارد.

شیوه آموزش :
مقاله آموزشی
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

کل کلمات: 1009 | مدت مطالعه: 5 دقیقه | نویسنده: باشگاه کش فلو  | آخرین بروز رسانی: 1403/3/24

 

چرا بازی کش فلو به عنوان هدیه پیشنهاد می شود؟

 

کلاً انواع بازی ها همیشه طرفدران خاص خود را داشته است مخصوصا اگر به عنوان هدیه باشد. این طرفداران هم از هر قشری هستند. هم کودک و نوجوان و هم بزرگسال. اما در این بین بازی های فکری که باعث می شود ما ذهن خود را به چالش بکشیم نیز طرفداران پرو پا قرصی دارد. همانطور هم که از نام بازی های فکری پیداست، بازی های فکری بر اساس فکر و تمرکز انسان انجام می شود. از آنجا که بازی مورد بحث در این مطلب یعنی بازی کش فلو به عنوان بازی فکری معرفی شده علاوه بر به چالش کشیدن ذهن افراد و ایجاد لحظاتی مفرح، باعث ارتقا دانش افراد در عرصه مالی و سرمایه گذاری می شود.

شاید شما بارها این جمله را شنیده باشید «از سن و سال ما که دیگر گذشته است»؛‌ و یا شاید هم متاسفانه در دسته افرادی هستید که از آن استفاده می‌کنند. این جمله که پر است از انرژی‌های منفی و مخرب، می‌تواند زندگی‌تان را به دره رکود و رخوت بکشاند. براساس کدام قانون و تفکر منطقی، بزرگسالان نباید بعضی از کارهایی را که سراسر فایده و آموزش است، انجام دهند؟!

بازی‌ کش فلو هم فال است و هم تماشا. لحظات‌مان را شاد و مفرح می‌کند و از طرفی مغزمان را هم ورزش می‌دهد و هم اینکه ما را با دنیای سرمایه گذاری و ثروت آشنا می کند. بازی کردن، آن هم با بازی کش فلو یکی از مواردی است که پیر و جوان نمی‌شناسد. این بازی فرصتی را برای تمامی علاقه مندان به کارآفرینی فراهم کرده است تا مهارت های متعدد مالی خود را بالا ببرند و ثروتمند شدن در سایه مداومت و هوش مالی را به دست آورند.

 

 

 

بنابراین شما می توانید کش فلو و کش فلو ریس را به هرکسی که آینده مالی او برایتان مهم است و دوستش دارید هدیه دهید، حتی خودتان.

 

بازی کش فلو را به چه کسانی می توان هدیه کرد؟

 

همانطور که قبلا گفته شد طرفداران این نوع از بازی ها از هر قشری هستند. اما اگر بخواهیم به طور دقیق به این مساله بپردازیم باید گفت بازی کش فلو و کش فلو ریس هدف‌های متعددی را برای هدیه دادن در بر می‌گیرد به طور مثال : خانوده هایی که دغدغه آینده مالی فرزندانشان برایشان مهم است و می‌خواهند فرزندان را در بستر مناسبی با مفاهیم حسابداری و سرمایه گذاری آشنا کنند، مدارسی که می‌خواهند از دانش آموزان نمونه خود تقدیر کنند و یا قصد برگزاری دوره های اوقات فراغت توام با آموزش را دارند، مدیرانی که قصد تجلیل از کارمندان خود را دارند، موسسات و سازمان هایی که دوست دارند مدیران و کارکنانشان در زمینه امور مالی شخصی آموزش ببینند، مراکزی شامل بانک ها م و موسسات مالی، سازمان ها و ارگان های دولتی، شتاب دهنده ها ، صندوق های توسعه و سرمایه گذاری ، مراکز حمایت از کارآفرینی که وام های اعتباری برای کارآفرینی در اختیار افراد قرار می‌دهند و هر سازمانی که به آینده مالی پرسنل خود اهمیت می دهد.

بازی کش فلو و کش فلو ریس می‌تواند بهترین هدیه برای عزیزانمان فرزندان، مادر، پدر و حتی همسر و دوستانمان باشد.

بنابراین به بیان ساده تر می توان گفت کش فلو هدیه ای ارزنده است برای تمام کسانی که دوستشان داریم!

 

 


 درباره وبلاگ :

این مقاله به صورت متنی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و فقط با درج نام نویسنده و مترجم و بک لینک به این صفحه در باشگاه کش فلو، می توانید تمام یا قسمتی از محتوای آن را تکثیر نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین مقالات وبلاگ لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. مقالات وبلاگ به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز اطلاع رسانی می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

سایر محصولات

   

بازی رومیزی کش فلو

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو

رضا کارگزار . آموزش بازی

 

بازی رومیزی کش فلو به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

   

بازی رومیزی کش فلو ریس

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو رِیس (ویژه خانواده ها و مربیان)

رضا کارگزار . آموزش بازی

 

بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

   

بازی رومیزی کش فلو به همراه کش فلو ریس

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

کارگاه مجازی هوش ثروت

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

   

جلسه هدایت مالی با رضا کارگزار

رضا کارگزار . مشاوره

 

سریال صوتی زنگ سواد مالی (پادکست)

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

سریال ویدئویی مربی سواد مالی

رضا کارگزار . سریال مربی سواد مالی

       

سریال متنی خط سواد مالی

رضا کارگزار . سریال خط سواد مالی

       

پرسش و پاسخ (0)