مدت زمان : 00:19:37
مدت پشتیبانی : 1 روز

بارها درباره اینکه پول چیست در آموزش های مختلف باشگاه کش فلو به خصوص کارگاه ب.م.ش برای شما توضیحاتی داده ام ولی واقعا پول چطوری وارد زندگی ما میشه؟ این یک سوال ساده است که افراد، پاسخ های اشتباهی از آن را در آرشیو خاک گرفته ذهنشون دارند!

درواقع همه فکر می‌کنند پول فقط از مسیر اشتغال و خویش فرمایی وارد زندگی انسان میشه و پیش فرض اینها هم مدرسه و دانشگاه رفتن و توسل به سیستم درس خوندن است.

من رضا کارگزار هستم و در این قسمت از سریال مربی سواد مالی به صورت مفصل درباره دو کلید ورود پول به زندگی، از منظر آموزش های باشگاه کش فلو صحبت کردم و این دو کلید اینها هستند:

۱. یادگیری آزاد

۲. اقدام

در قسمت های بعد سریال مربی سواد مالی درباره اقدام و فاکتورهای اقدام صحیح بیشتر صحبت خواهم کرد.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)