مدت زمان : 00:21:50
مدت پشتیبانی : 0 روز

یک گرداب رو تصور کن که با حالتی دوار همه چیز رو به داخل خودش میکشه و کوچکترین حواس پرتی باعث تبدیل شدن تو به بخشی از اون گرداب میشه. دقیقا مشابه همین اتفاق در جامعه انسانی ما هم وجود داره!

گرداب، همون جامعه است که با تمام وجودش سعی می کنه همه آدم ها رو به داخل خودش بکشه تا باهاش هم فکر و هم رفتار بشن و هر کس مقاوت کنه کارش سخت میشه، یعنی یا با جامعه ای، یا بر علیه جامعه و حالت دیگه ای وجود نداره و اینجاست که برای خروج از این گرداب که طبق آموزش های باشگاه کش فلو به اون چرخه موشی می گیم نیاز داری آموزش ببینی!

این آموزش ها یک کپسول با واکنش سریع در زندگی شما نیست بلکه فقط یکسری آموزش و تمرین است که باید یادشون بگیری و در دل شبیه سازهای اقتصادی تمرین کنی و در نهایت در دنیای واقعی به اجرا بزاری و نتایج رو ببینی و هیچ راه حل سریعی برای شما وجود نداره. درواقع سرعت در این روند مرگ آوره و نتیجه نمیده، فقط یادگیری و اقدام و بازخورد رو مکررا انجام میدی تا نتایج حاصل بشن و باید بهش زمان بدی به خودت زمان بدی و به مربی هات زمان بدی! پس مهم نیست سن تو چقدره بلکه مهم اینه که تو چقدر برای فاصله گرفتن از این گرداب آماده ای و آیا اشتیاقی برای خروج از گرداب داری یا نه؟!

هر قدر اشتیاق تو بیشتر باشه سرعت خروج از چرخه موشی هم برای تو بیشتر خواهد بود‌.

در این قسمت از سریال مربی سواد مالی سعی کردم با استعاره گرداب، پاسخ سوال یکی از اعضای باشگاه رو ارائه کنم که می دونم سوال خیلی از شما هاست که با وجود دریافت آموزش های مختلف هنوز نتیجه نگرفتید.

این ویدئو رو برای هر کس که دوسش داری و آینده مالی اش برات مهمه ارسال کن!

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (2)


 • امیرحسین حسینی
  پنجشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۲ ۱۹:۵۱
  خیلی ممنونم بابت پاسخ سریع شما ، حقیقتا غافلگیر شدم در ادامه ی توصیه شما که فرمودید کالا یا خدمات ارائه کنم ، بنده برنامه ام اینه که در کنار شغل کارمندی ، برنامه آموزش ترید (trade) در بازار های مالی رو دنبال میکنم که بتونم با پس انداز یا مازاد پول حاصل از درآمد کارمندی ، ترید کرده و درآمد فعال دیگه ای ایجاد کنمآیا برنامه درستی رو در پیش گرفتم یا خیر؟ اگر پاسخ شما خیر هستش ، مثال هایی درمورد کالا یا خدمات برای بنده بزنید ؛ لازم به ذکره که بنده کادر درمان هستم (تکنسین فوریت های پزشکی) مورد دوم اینکه ، بنده کارگاه هوش ثروت رو مشاهده کردم، لطفاً بفرمایید چگونه بیشتر به بال متافیزیک بها بدم و ذهنم رو مثبت و ثروتمند پرورش بدم ، دوره ای در باشگاه و یا کتاب هایی در صورت لزوم معرفی بفرمایید 🙏 و در آخر بابت توجه شما صمیمانه سپاسگزارم.
  • رضا کارگزار
   پنجشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۲ ۱۹:۵۶
   لطف داری امیرحسین عزیز، بله سرمایه گذاری در بازارهای مالی برای تو درآمد پرتفو ایجاد میکنه و قطعاً مفید است و اگر آموزش هم ببینی خیلی بهتره ولی در دام پنهان شدن پشت آموزش گیر نکنی که هیچ وقت شروع نخواهی کرد برای همین بهت توصیه می کنم حین آموزش هات حتما منظم ماهانه خرید دارایی از این بازارها داشته باشی. در خصوص کالا یا خدمت باید بگم هر چیزی که در جامعه نیازاش وجود داره و شما به اون علاقه دارید می تونه باشه مثلا خدمات میتونه همین خدمات سلامتی باشه که موضوع کار خودت هست و کالا می تونه تجهیزات پزشکی باشه! در خصوص آموزش های متافیزیک من در سریال های زنگ سواد مالی و مربی سواد مالی سعی می کنم این مفاهیم رو در حرف هام ارائه کنم و می تونی برای شروع در کارگاه مجازی قدرت قانون جذب با تدریس آقای ندیم ناظمی در باشگاه کش فلو شرکت کنی که در بخش آموزش های مجازی در دسته متافیزیک می تونی کارگاه رو پیدا کنی. اولین کتابی هم که در این خصوص می تونم بهت پیشنهاد بدم کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل است. شاد و ثروتمند باشی
 • امیرحسین حسینی
  پنجشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۲ ۱۹:۵۰
  سلام و احترام خدمت آقای کارگزار عزیز بنده به زودی (کمتر از ۱۰ روز دیگه) خدمت سربازیم تموم میشه و رسماً می‌خوام وارد شغل بشم بسیار بسیار از زندگی کارمندی بیزارم و حدود ۳ سالی هست که به قول شما از خواب بیدار شدم ؛ اما چون متاهل هستم و باید نیاز های اولیه خانواده رو تامین کنم و چون قسط مسکن تقریبا سنگینی رو باید پرداخت کنم ظاهراً چاره ای جز پذیرفتن شغل و زندگی کارمندی ندارم از شما کمک می‌خوام که بنده رو راهنمایی کنید و بفرمایید که آیا راهی هست که بتونم از همین ابتدای مسیر شغلی ، قید کارمند بودن رو بزنم و یا اینکه باید صبر کنم و آموزش ببینم تا زمان مناسب فرا برسه؟ در ضمن باید بگم که قبل تر ، کارگاه هوش ثروت و کارگاه (ب.م.ش) و تعدادی از فیلم ها و مقالات آموزشی سایت رو تهیه و مطالعه کردم.
  • رضا کارگزار
   پنجشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۲ ۱۹:۵۴
   سلام امیرحسین عزیز، خب بهت تبریک میگم بابت اتمام دوران سربازی. ممنون که به آموزش های باشگاه اهمیت دادی. در خصوص سوالت باید بگم خودت تا اینجا باید مسیر درست رو شناخته باشی ولی اگر من بخوام یکبار دیگه برات مرورش کنم باید بگم که ما همه لایق ثروت هستیم و باید در مسیراش اقدام کنیم یعنی حضور در سمت راست ماتریس درآمد! از طرفی سمت چپ ماتریس یعنی کارمندی ، کارگری یا خویش فرمایی ما رو در دسته فقرا نگه میداره ولی اگر برای کوچ به سمت راست ماتریس برنامه مالی داشته باشیم حضور موقت ما در دسته فقرا ایرادی نداره ولی دقت داشته باش که همه ما اعضای باشگاه کش فلو موظف به انجام ۲ اقدام کلیدی در این مسیر هستیم. ۱- ارائه محصولات تولید شده توسط خودمان به دیگران ۲- سرمایه گذاری . شما اگر فکر میکنی باید با کارمندی شروع کنی باید ضمن اش حتما محصولی (کالا یا خدمت) رو خودت تولید و عرضه کنی و از طرفی طبق آموزش های کارگاه ب.م.ش با ایجاد جریان نقدی فعال از مجموع درآمدهات (کارمندی + تولید محصول) سرمایه گذاری منظم ماهانه داشته باشی. در مجموع با این دو اقدام و توجه همزمان به بال متافیزیک ( مطابق کارگاه هوش ثروت که در سریال مربی سواد مالی بیشتر درباره اش آموزش میدم) میتونی خیلی سریع از چرخه موشی خارج بشی و به استقلال مالی برسی. طوری که بعد از گذشت چند سال اصلا دوران کارمندی ات یادت نیاد! لطفا در این مسیر نسبت به توصیه های جامعه کور و کر باش و اگر کوچکترین بهایی بهشون بدی طبق آموزه های همین ویدئو، تو به مرکز گرداب کشیده میشی و خودت بخشی از این توده غرغرو و مشکل دار خواهی بود و سالها بی نتیجه به زندگی تکراری خودت در چرخه موشی ادامه خواهی داد. در خصوص کارمندی هم لطفا با هدف یادگیری کار کن نه پول در آوردن. هیچ وقت هم باشگاه رو ترک نکن!