مدت زمان : 00:11:28
مدت پشتیبانی : 0 روز

میدونم که تو هم فکر می کنی اگر پول بیشتری داشتی کلی کار که دوسشون داری رو انجام میدادی ولی واقعیت اینه، بعد از اینکه یاد بگیری اون کارها رو با همین پولی که داری انجام بدی، بعد پول زیاد، خودش میاد!

می گی چطور؟

وقتی کاری که دوست داری رو با ذهنیت "من خوشبختی رو به تعویق نمی اندازم" و با همین چیزی که داری انجام میدی، احساس خوب خوشبختی رو به دست میاری و این احساس خوب، دستور تو به خدای درونت می شه برای اینکه پول بیشتر رو وارد زندگی ات کنه تا احساس خوب بیشتری رو تجربه کنی و اون هم میگه چشم و این کار رو می کنه!

من رضا کارگزار هستم و ممنونم از اینکه منو در این قسمت از سریال مربی سواد مالی همراهی می کنید و با پرسش های با ارزشتون در بخش پرسش و پاسخ، زمینه بحث و تبادل نظر در این خصوص رو فراهم می کنید و با ارسال این قسمت برای کسایی که فکر می‌کنید خوشبختی رو به تعویق می اندازن زمینه بیداری اونها و گسترش اعضای باشگاه کش فلو رو فراهم می کنید.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)