مدت زمان : 00:12:56
مدت پشتیبانی : 0 روز

ماموریت باشگاه کش فلو و هدف نهایی همه اعضای باشگاه، رسیدن به آزادی مالی و آماده شدن برای آینده ای امن است و این جز با ثروتمند شدن محقق نمی گردد. پس می توانیم ماموریت خودمان را در یک کلمه و آن هم "ثروت" بگنجانیم.

ولی واقعیت این است که در حال حاضر شما که مخاطب باشگاه کش فلو هستی در دسته کارمندان، کارگران و خویش فرماها قرار داری و باید با ذهنیت صحیح کار کردن برای دیگران یا ارائه خدمت به دیگران، که همان ذهنیت یک فرد ثروتمند است آشنا شوی تا به سمت ثروت هدایت شوی.

شما باید یاد بگیرید که قبل از اینکه جیب شما از ثروت پر شود، باید ذهن شما از افکار ثروتمندانه پر شود و من رضا کارگزار در این قسمت از سریال مربی سواد مالی شما را با ذهنیت های ثروتمندانه در زمینه کار برای دیگران آشنا می کنم.

امیدوار هستم اطلاعات مناسب را به حد کافی ارائه کرده باشم ولی اگر سوال یا ابهامی در این خصوص داشتید لطفاً آن را از طریق بخش پرسش و پاسخ در پایین صفحه این قسمت از سریال مربی سواد مالی در سایت باشگاه کش فلو برای من ارسال کنید، با کمال میل و مفصل به شما پاسخ خواهم داد.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
با امکان درج نظر یل پرسش
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


برچسب ها : ذهنیت ثروتمند

 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)