در ارتباط با اعضای باشگاه کش فلو من با یک دوگانگی در ذهنیت اعضا روبرو میشم. هم تشنه پول هستند و هم کمترین اطلاعات درباره پول دارند و وقتی بهشون میگم اصلا چیزی که دوست داری به دست بیاری رو می شناسی؟ تقریبا همه میگن نه فقط میدونم خیلی خوبه!

به نظرتون این کافیه؟ فکر کن شما می خوای ازدواج کنی و کلی داری براش تلاش میکنی ولی هیچ شناختی از جنس مخالف نداری و نیازها و شخصیت اش رو نمی شناسی و فقط بگی فکر میکنم با چیزایی که دیدم ازدواج چیز خوبی باشه و من تشنه ازدواجم؟ خانواده طرف مقابل به کنار، به نظرتون خود شخص موردنظرتون (پول) اصلا حاضره با این ذهنیت حتی به شما نزدیک بشه؟! فکر نمی کنم.

پس شناخت از پول بسیار مهمتر از اشتیاقِ داشتن اش هست. من در این قسمت از سریال مربی سواد مالی چند راز درباره پول که هیچ جا بیان نکردم رو میگم و مفصل توضیحشون میدم و امیدوارم شما بهشون تسلط پیدا کنید تا پول بیشتری رو به سمت خودتون بکشید چون نکته مهم اینه که شما سر جاتون بایستید و پول خودش بیاد سمت شما!

درضمن بیاید در بخش پرسش و پاسخ بیشتر در مورد این رازها تبادل نظر کنیم و من آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما هستم.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)