مدت زمان : 00:09:51
مدت پشتیبانی : 0 روز

به طور کلی می توان قوانین مرتبط با پول را به دو دسته قوانین فیزیک و قوانین متافیزیک تقسیم بندی کرد. قوانین فیزیک شامل تمام آموزه هایی است که در کارگاه برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی (ب.م.ش) به شما آموزش می دهم و از آشایی با پول و کارکردهای آن شروع می شود و به بودجه بندی و پس انداز و سرمایه گذاری ختم می شود ولی قوانین متافیک مرتبط با پول را خیلی کمتر به شما آموزش دادم.

در این قسمت از سریال مربی سواد مالی تصمیم گرفتم به قول خودم به اعضای باشگاه کش فلو عمل کنم و 8 قانون مهمتر پول برای کسب پول بیشتر در زندگی را آموزش دهم تا شما از آنها برای کسب پول بیشتر استفاده کنید. البته می دونم هر کدام به شکلی و به میزانی مشخص پول در می آورید ولی پول بیشتر کار این 8 قانون است پس آنها را جدی بگیرید.

درضمن من آماده بحث و تبادل نظر در مورد این قوانین در بخش پرسش و پاسخ هستم.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)