مدت زمان : 00:09:21
مدت پشتیبانی : 0 روز

یک چیزایی رو در طول زندگی تهیه می کنیم، ازشون استفاده می کنیم و بعد یک مدت دوره اشون میگذره و دیگه رهاشون میکنیم و می‌افتن یک گوشه ای از خونه یا میرن توی انباری و دیگه هیچ تاثیری توی زندگی ما ندارن.

خیلی هامون به طور کامل فراموششون می کنیم و یک همزیستی توام با ندین باهاشون داریم. یعنی توی خونه هستن و همیشه فکر میکنیم یک روز به درد می خورن ولی اون روز هیچ وقت نمی رسه. سالها میگذره یا حتی ده سال بازم نگهشون میداریم.

تو این قسمت از سریال زندگیمون، من و سمانه و کیارش اومدیم که بهتون بگیم بیاید از طرز فکر انبار کردن وسایل دست برداریم و اونا رو با وسایلی که نیاز داریم عوض کنیم.

به این تکنیک می گیم، تبدیل به احسن، یا تبدیل وسایل بلااستفاده به مورد نیاز.

درباره تجربه های خودتون در بخش پرسش و پاسخ برامون بگید.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

 پیشنهاد ویژه: 

اگر خلاصه ای از این قسمت را به صورت متنی در بخش پرسش و پاسخ ارسال کنی جهت استفاده سایر اعضا در بخش توضیحات بیشتر نمایش داده خواهد شد!


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)