مدت زمان : 01:04:28
مدت پشتیبانی : 0 روز

در این ویدئوی آموزشی ، رابرت کیوساکی به همراه "دکتر دولف د روس" به یک زوج جوان آموزش نحوه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می دهند.

رابرت کیوساکی و دکتر د روس به همراه آن زوج جوان به بازبینی از املاک مختلف میپردازند و از هر جهت به بررسی و تحلیل املاک مد نظر میپردازند تا بهترین سرمایه گذاری را انجام دهند.

شما نیز می توانید با آنها در این تور آموزشی همراه شوید و از تجربه های ملکی رابرت کیوساکی بهره مند شوید. فقط کافیست یک ساعت زمان ارزشمند خود را صرف تماشا و یادگیری از این ویدئوی آموزشی منحصر به فرد کنید.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
ارزش :
227,000 تومان

توضیحات بیشتر

در این آموزش ویدئویی ، رابرت کیوساکی به همراه دکتر د روس در حال آموزش و همراهی با یک زوج جوان هستند که آنها به تازگی میخواهند در املاک سرمایه گذاری کنند ولی سرمایه و دانش اندکی دارند!

آنها به بررسی و تحلیل چهار ملک مختلف در مناطق مختلف از نظر زیرساخت ، بهسازی ملک ، حداکثر کردن سود در معامله و همچنین خرید ملک با کمترین مبلغ سرمایه گذاری می پردازند.

در این آموزش ویدئویی، رابرت کیوساکی و دکتر د روس درسهایی را از اولین تجربیات خود در زمینه معاملات املاک و مستغلات که در سنین جوانی آنها اتفاق افتاده آموزش هایی را ارائه می کنند.

«مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که میزان  سرمایه نقدی و سن شما تنها چیزهایی هستند که در معاملات املاک کمترین اهمیت را دارند!»

رابرت کیوساکی

در این ویدئوی آموزشی 5 بخشی شما می آموزید که چگونه یک ملک را به بهترین خودش تبدیل کنید تا بتوانید یک دید عالی ازملک را به نمایش افرادی که قرار است به شما سود برسانند بگذاریم


برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:

  • 02128423315 < جهت برقراری تماس شماره را لمس کنید!
  • 09363738117  < جهت برقراری تماس شماره را لمس کنید!

نکته : برای مشاهده طرح درس 5 بخشی این ویدئوی آموزشی ، به پیشخوان باشگاه وارد شوید!

پرسش و پاسخ (0)