مدت زمان : 01:04:28
مدت پشتیبانی : 0 روز

در این ویدئوی آموزشی ، رابرت کیوساکی به همراه "دکتر دولف د روس" به یک زوج جوان آموزش نحوه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می دهند.

رابرت کیوساکی و دکتر د روس به همراه آن زوج جوان به بازبینی از املاک مختلف میپردازند و از هر جهت به بررسی و تحلیل املاک مد نظر میپردازند تا بهترین سرمایه گذاری را انجام دهند.

شما نیز می توانید با آنها در این تور آموزشی همراه شوید و از تجربه های ملکی رابرت کیوساکی بهره مند شوید. فقط کافیست یک ساعت زمان ارزشمند خود را صرف تماشا و یادگیری از این ویدئوی آموزشی منحصر به فرد کنید.

قسمت اول این محصول ارزشمند به عنوان هدیه تقدیم حضور شما می گردد و با خرید محصول می توانید سایر قسمت ها را نیز تماشا نمایید.

  • هدف ما ترجمه و گردآوری مطالب آموزشی کمتر دیده شده از رابرت کیوساکی و تیم مشاوران وی می باشد. لذا با خرید هر ویدئوی آموزشی اول به خودتان و بعد به ما در مسیر تحقق این هدف، کمک بزرگی خواهید کرد.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر تماشای ویدئوی آنلاین
زیرنویس فارسی
ارزش :
660,000 تومان 329,000 تومان

توضیحات بیشتر

در این آموزش ویدئویی ، رابرت کیوساکی به همراه دکتر د روس در حال آموزش و همراهی با یک زوج جوان هستند که آنها به تازگی میخواهند در املاک سرمایه گذاری کنند ولی سرمایه و دانش اندکی دارند!

آنها به بررسی و تحلیل چهار ملک مختلف در مناطق مختلف از نظر زیرساخت ، بهسازی ملک ، حداکثر کردن سود در معامله و همچنین خرید ملک با کمترین مبلغ سرمایه گذاری می پردازند.

در این آموزش ویدئویی، رابرت کیوساکی و دکتر د روس درسهایی را از اولین تجربیات خود در زمینه معاملات املاک و مستغلات که در سنین جوانی آنها اتفاق افتاده آموزش هایی را ارائه می کنند.

«مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که میزان  سرمایه نقدی و سن شما تنها چیزهایی هستند که در معاملات املاک کمترین اهمیت را دارند!»

رابرت کیوساکی

در این ویدئوی آموزشی 5 بخشی شما می آموزید که چگونه یک ملک را به بهترین خودش تبدیل کنید تا بتوانید یک دید عالی ازملک را به نمایش افرادی که قرار است به شما سود برسانند بگذاریم


برچسب ها : خانه رابرت کیوساکی ، آموزش املاک رابرت کیوساکی ، آموزش خانه دار شدن توسط رابرت کیوساکی ، آموزش سرمایه گذاری در ملک ، چگونه با خرید و فروش ملک پولدار شویم ، هوش ملکی

درباره محصول:

این محصول به صورت ویدئویی در باشگاه کش فلو عرضه می شود و می توانید آن را پس از خرید جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین ویدئوهای آموزشی لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

ویدئوهای آموزشی منتخب

   

خلاصه مصاحبه رابرت کیوساکی با London Real

رابرت کیوساکی . ویدئوی آموزشی

 

هفت راز داشتن آزادی مالی

رابرت کیوساکی . ویدئوی آموزشی

 

10 چیزی که ثروتمندان در مورد پول به فرزندان خود می آموزند

رابرت کیوساکی . ویدئوی آموزشی

   

وقتی پول ملت ها را نابود می کند!

رابرت کیوساکی . ویدئوی آموزشی

 

محافظت از دارایی ها به روش رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی . ویدئوی آموزشی

 

ثروت شما در حال دزدیده شدن است!

رابرت کیوساکی . ویدئوی آموزشی


نکته : برای مشاهده طرح درس 5 بخشی این ویدئوی آموزشی ، به پیشخوان باشگاه وارد شوید!

پرسش و پاسخ (0)