مدت زمان : 00:11:56
مدت پشتیبانی : 0 روز

بهتره تصور کنیم زندگی هم یک بازی است، بازی که قوانینی داره ولی این قوانین در بدو ورود ما به این دنیا در اختیارمون قرار نگرفته و درواقع بخشی از قوانین این دنیا که بازی زندگی رو جذاب تر هم کرده اینه که قوانین بازی در اون به تو گفته نمی شه و تو باید خودت اول بگردی قوانین رو پیدا کنی و بعد بهشون عمل کنی تا توی بازی بهتر عمل کنی و برنده بشی.

من رضا کارگزار، مربی سواد مالی یکی از این قوانین رو به صورت یک کلید در این قسمت از سریال مربی سواد مالی در اختیار تو قرار می دم و امیدوارم با گرفتن این کلید یکی از قفل های بازی زندگی رو باز کنی و از طی کردن مسیر زندگی ات بیشتر لذت ببری.  دوست دارم همبازی من در بازی زندگی و برات شادی ، سلامتی و ثروت رو آرزو می کنم و از تو می خوام با ثبت نظرت در مورد این قسمت در بخش پرسش و پاسخ سایت باشگاه کش فلو به من در تهیه کارآمدتر بخش های بعد این سریال کمک کنی.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)