مدت زمان : 00:21:39
مدت پشتیبانی : 0 روز

اگر در زندگیتان طالب موهبتی عظیم هستید بی درنگ خلاء بیافرینید تا بتوانید موهبت دلخواهتان را دریافت کنید. به عبارتی خود را از شر آنچه نمی خواهید خلاص کنید تا برای آنچه می خواهید جا باز کنید.

برای خلاص شدن از شر وسایل اضافه در زندگی 3 راه دارید:
1- دور بریزید
2- ببخشید
3- بفروشید
در این قسمت از سریال زندگیمون ما بخشی از وسایل اضافه را دور ریختیم و مابقی را بخشیدیم. با من و سمانه همراه شوید و منتظر قسمت های بعد باشید. دوستون داریم و براتون آرزوی شادی ، تندرستی و ثروت داریم.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

 پیشنهاد ویژه: 

اگر خلاصه ای از این قسمت را به صورت متنی در بخش پرسش و پاسخ ارسال کنی جهت استفاده سایر اعضا در بخش توضیحات بیشتر نمایش داده خواهد شد!


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (1)


 • مهدی شمسی زاده
  پنجشنبه, ۰۱ دی ۱۴۰۱ ۱۶:۴۰
  از راکد نگه داشتن و بی استفاده بودن وسایل جلوگیری کنیم.با این کار انرژی های وسایل رو به حرکت در میاریم برای پیشرفت و تغییر جهانبخششسوزاندنفروختنبا خالی کردن جای اون وسایل میتونیم از قانون خلآ استفاده کنیم که جا رو برای آمدن وسایل لازم به زندگیمان باز میکنیم
  • رضا کارگزار
   پنجشنبه, ۰۱ دی ۱۴۰۱ ۱۷:۵۷
   آفرین مهدی عزیز، خیلی عالی محتوا رو متوجه شدی و ممنون از اینکه خلاصه اش کردی. نکته مهم اینه که باید به این آموزه از امروز به بعد عمل کنی و به سبک زندگی شما تبدیل بشه تا نتایج اش ایمان تو رو به این کار افزایش بده. من از چند روز قبل ضبط این قسمت که درگیر پاکسازی شرکت و منزل بودم تا امروز کلی احساس و اتفاقات خوب رو تجربه کردم به طوری که انگیزه خودم با اینکه این کار رو قبلا هم انجام میدادم چنان بیشتر شده که هر روز دارم یک چیزی که بلااستفاده است رو توی خونه پیدا می کنم و از زندکی ام بیرون اش می کنم!