مدت زمان : 00:11:57
مدت پشتیبانی : 0 روز

یک سوال پر تکرار که اکثر اعضای تازه وارد به باشگاه کش فلو از من می پرسن اینه که ما سرمایه گذاری رو از کی شروع کنیم؟ پاسخ من به این سوال تکراری فقط یک کلمه است : الان! الان بهترین لحظه برای شروع کردن سرمایه گذاری است با هرچی که داری و هرچی که می دونی

من رضا کارگزار، مربی سواد مالی در دومین قسمت از سریال مربی سواد مالی دلایل خودم رو برای این پاسخ صریح با شما دوست عزیزم در میان میگذارم و یکی دیگه از نکات طلایی سواد مالی رو برات فاش می کنم. پس همین الان ویدئو رو کامل ببین و بهش عمل کن و در ماه های آینده تجربه های عالی که به دست میاری رو برای من و سایر اعضای باشگاه کش فلو پایین این ویدئو در بخش پرسش و پاسخ درج کن.

دوست دارم و برات شادی ، سلامتی و ثروت رو از خدای ثروت آرزو می کنم.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)