مدت زمان : 00:14:46
مدت پشتیبانی : 0 روز

تصمیم گیری درمورد پول وظیفه مغز شماست ولی سوال اصلی این است که آیا مغز شما در مورد پول تصمیم های درست می گیره یا اشتباه؟! متاسفانه پاسخ اینه که عموم تصمیم های مغز در اینباره اشتباه است. چون مغز ما از سیستم تصمیم گیری سریع که مبتنی بر تجارب و سوابق گذشته زندگی ماست استفاده می کنه.

من رضا کارگزار، مربی سواد مالی در سومین قسمت از سریال مربی سواد مالی سیستم سریع مغز در تصمیم گیری های مالی رو بررسی میکنم و بعد سیستم جایگزین رو به تو معرفی میکنم که می تونه بهت کمک کنه تصمیم های مغزات در مورد پول رو اصلاح کنی و هر روز بهتر از قبل نتیجه بگیری. پس همین الان ویدئو رو کامل ببین و از تمریناتش استفاده کن و تجربه های عالی که به دست میاری رو برای من و سایر اعضای باشگاه کش فلو پایین این ویدئو در بخش پرسش و پاسخ سایت باشگاه کش فلو درج کن.

دوست دارم و برات شادی ، سلامتی و ثروت رو از خدای ثروت آرزو می کنم

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)