مدت زمان : 00:16:08
مدت پشتیبانی : 0 روز

ما انسان ها مثل زنجیر به هم متصل هستیم و اقدامات ما فارغ از درست یا غلط بودن آنها زنجیره ای از اتفاقات جدید را در زندگی سایر انسان های پیرامونمان ایجاد می کند که می تواند مسیر آینده بشر را تغییر دهد لذا در هر لحظه تک تک تصمیماتی که در ذهن میگیریم را باید قبل از اجرا بر اساس این فاکتور مهم محک بزنیم و بعد اقدام کنیم.

در این قسمت از سریال زندگیمون من و سمانه و کیارش با شما به دامان طبیعت زیبای دشت ارغوان که در مسیر جاده طرقبه در شهر مشهد قرار دارد می رویم و با هم یک آتشی روشن می کنیم، چای و کبابی می خوریم و در این خصوص صحبت می کنیم.

قصه ما هم از اونجا آغاز می شود که فردی بی بضاعت به نیت سرقت کابل تلفن در کوچه ما این کابل را قطع می کند و خودخواسته تبدیل به حلقه زنجیری می شود که شخص یا اشخاص دیگری آن را آغاز کرده اند و این زنجیره را به داخل زندگی ما می آورد که در این ویدئو در خصوص پیامدهای بعد از آن بر زندگی خانوادگی و کاری ما صحبت می کنم و قطعا بعد شنیدن آنها این زنجیره انسانی را بهتر درک خواهید کرد و سعی در ایجاد تغییری جدید در سبک زندگی خود خواهید نمود.

دوستون دارم و برای شما شادی، سلامتی و ثروت را از خدای ثروت آرزومندم و بی صبرانه منتظر خواندن تجربه های مشابه شما در این خصوص در بخش پرسش و پاسخ این قسمت سریال زندگمیون در سایت باشگاه کش فلو هستم.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

 پیشنهاد ویژه: 

اگر خلاصه ای از این قسمت را به صورت متنی در بخش پرسش و پاسخ ارسال کنی جهت استفاده سایر اعضا در بخش توضیحات بیشتر نمایش داده خواهد شد!


دانلود : تماشا در یوتیوب


 درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. این سریال به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز منتشر می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)