5 راه برای کسب درآمد که هر ماه می توانید روی آنها حساب کنید.

در طول تاریخ، مردم از طریق سرمایه گذاری هوشمند در املاک و مستغلات، ثروت عظیمی به دست آورده اند.

به عنوان مثال، باربارا کوکوران از شارک تانک را در نظر بگیرید وقتی بزرگ شد، او و 9 خواهر و برادرش در یک آپارتمان دو خوابه با والدین خود با هم زندگی می کردند.

او اکنون خود را "ملکه املاک نیویورک" معرفی می کند، دارایی خالصی در حدود 80 میلیون دلار دارد و در یک پنت هاوس در خیابان پنجم زندگی می کند.

اکنون ممکن است فکر کنید که علیرغم شروع فروتنانه‌اش، او باید در مدرسه بسیار سخت کار کرده باشد تا به یک داستان موفقیت تبدیل شود، اینطور نیست او در کلاس های خود همواره نمره D دریافت میکرد.

اما او جاه طلبی و پشتکار داشت، دو مهارت که شما را در زندگی از بقیه بسیار دور می کند.

در عرض دو سال پس از شروع تجارت املاک، او نیم میلیون دلار فروش داشت.

و با وجود اینکه دوست پسر و شریک تجاری آن زمانش با منشی اش فرار کرد و گفت:"تو بدون من هرگز موفق نمی شوی"

او افسانه خود را به واقعیت تبدیل کرد، او یاد گرفت که چگونه در املاک و مستغلات ثروتمند شود.

شیوه آموزش :
مقاله آموزشی
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

کل کلمات: 2149 | مدت مطالعه: 15 دقیقه | نویسنده: کیم کیوساکی | مترجم: رضا کارگزار | آخرین بروز رسانی: 1403/3/27

املاک و مستغلات

Real estates

 

حالا چرا این داستان را برای شما تعریف می کنم؟

برای اثبات اینکه دستیابی به داستان موفقیت خود برای شما کاملا امکان پذیر است.

شما نیازی به آموزش رسمی ندارید، نیازی به اقوام ثروتمند ندارید که برای شما ارث بگذارد، و مطمئناً به مردی نیاز ندارید که از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پول دربیاورد و ثروت بسازد.

 

پس چگونه می توان از این راه درآمد کسب کرد؟


از  راه های مختلف از جمله:


   1.  قدردانی : اگر ملکی را در زمان مناسب بخرید (زمانی که قیمت ها پایین است) و ارزش آن افزایش یابد و در زمان مناسب بفروشید، در این صورت سود خواهید داشت (سود سرمایه ای). مطمئناً، ممکن است «اگر» های زیادی به نظر برسد، اما به شما اطمینان می‌دهم که این یک اتفاق نادر نیست.اگر برای مدت طولانی در آن باشید، اغلب پاداشش را دریافت خواهید کرد .

سرمایه گذاران باهوش به شما خواهند گفت که هر چه مدت طولانی تری ملک سرمایه گذاری را نگه دارید، ارزش آن بیشتر خواهد شد. املاک و مستغلات تقریباً همیشه در درازمدت افزایش می یابد.

هنگام جستجوی ملک برای سرمایه گذاری، پیشنهاد می کنم در مورد پتانسیل قدردانی تحقیق کنید.

البته، در حالی که می توان از طریق سود سرمایه به دست آورد، توجه به ریسک ها نیز مهم است. اول، این فرمولی است که باید بارها و بارها تکرار کنید: باید به خرید و فروش، خرید و فروش، و خرید و فروش ادامه دهید، در غیر این صورت درآمد متوقف می شود.

دوم، اگر بازار املاک و مستغلات دچار مشکل شود فلیپرها (افرادی که ملکی را خریداری می کنند و به سرعت آن را برای کسب سود می فروشند) می توانند گرفتار ملک هایی شوند که نمی توانند آن را بفروشند.

این خطرات من را به سمت نوع مورد علاقه ام از سرمایه گذاری در املاک سوق می دهد: جریان نقدی از طریق درآمد اجاره.

 

   2. درآمد اجاره : املاک اجاره ای موفق، جریان نقدی ثابتی را برای سرمایه گذاران املاک فراهم می کند و همانطور که می دانید، جریان نقدی ملکه در سرمایه گذاری شما است .

جریان نقدی زمانی تحقق می یابد که شما یک سرمایه گذاری را خریداری می کنید و آن را نگه می دارید.

اگر با مفهوم جریان نقدینگی آشنا نیستید، منظور این است که : پول نقدی که هر ماه بدون اینکه برای آن کار کنید به جیب شما سرازیر می شود که توسط سرمایه‌گذاری‌ها یا دارایی‌ها تولید می‌شود که جریان نقدی ایجاد می‌کند. به این جریان نقدی، درآمد غیرفعال نیز گفته می‌شود، تمرکز اصلی در ساختن ثروت بی‌نهایت است.

این به معنای واقعی کلمه "راز" چگونگی ثروتمند شدن در املاک و مستغلات است.

درست مانند بازی مونوپولی، مستاجران شما هر ماه اجاره پرداخت می کنند و این درآمد اجاره مستقیماً به شما می رسد. جای تعجب نیست که انتخاب ملک اجاره ای مناسب و مستاجر، درآمد اجاره شما را به حداکثر می رساند و بازدهی سود شما را افزایش می دهد.

هنگامی که جریان نقدی مثبتی از یک ملک دارید (یعنی درآمد غیرفعال آن وام مسکن و سایر هزینه های شما را پوشش می دهد)، می توانید از درآمد ماهانه اجاره برای سرمایه گذاری مجدد و گسترش کار وکسب سرمایه گذاری در املاک و مستغلات خود استفاده کنید. سپس املاک بیشتری می‌خرید و جریان نقدی مثبتی نیز از آن‌ها به دست خواهید آورد.

خودتان را به فکر کردن فقط در مورد خانه ها محدود نکنید می توانید ساختمان های آپارتمانی، انبارها و ساختمان های اداری نیز بخرید.

هدف شما باید این باشد که از دارایی هایتان 100٪ بازدهی سرمایه خود را داشته باشید زیرا وقتی به آن دست یافتید، با چیزی که من آن را پول رایگان می نامم بازی می کنید. چرا؟ شما دیگر هیچ پولی در معامله ندارید، شما هنوز مالک ملک هستید، سرمایه اولیه خود را پس گرفته اید و پول نقد همچنان هر ماه به سمت شما جریان دارد. حالا این به نظر بازگشت نهایی نیست؟ این در واقع یک بازگشت بی نهایت است!

در حقیقت، من دقیقاً از این طریق پول خود را به دست آورده ام:

اولین سرمایه گذاری من یک خانه کوچک دو خوابه در پورتلند، اورگان بود. من ماهیانه 25 دلار درآمد نقدی داشتم، اما این شیرین ترین 25 دلاری بود که تا به حال به دست آوردم.پیدا کردن آن خانه کوچک عشق به شکار را در من القا کرد.

امروز، من مالک هزاران واحد آپارتمان هستم که هر سال میلیون ها دلار درآمد دارند. اما صادقانه بگویم، اصولی که من برای سرمایه‌گذاری در آن واحدها استفاده می‌کنم، تفاوتی با اصول اولیه‌ای که سال‌ها پیش برای پیدا کردن و خرید آن خانه کوچک در پورتلند استفاده کردم، ندارد.

من به دنبال املاکی هستم که بتوان آنها را زیر قیمت بازار خریداری کرد، که فرصت بازسازی و تعمیر را داشته باشند و از طریق آن بازسازی، جریان نقدی و ارزش آنها را افزایش دهند. این فرمول ساده اما موثر است.

   3. استهلاک پاداش : تقریباً مثل این است که دولت ما می‌خواهد درک چگونگی ثروتمند شدن در املاک و مستغلات را برای شما آسان‌تر کند.
به لطف قانون کاهش مالیات و مشاغل سال 2017 (TCJA)، مالکان می توانند 100 درصد از هزینه اموال شخصی را که برای تجارت خود خریداری می کنند، کسر کنند.صاحبخانه ها می توانند از این استهلاک پاداش برای کسر کامل هزینه اموال شخصی که در فعالیت اجاره خود استفاده می کنند از جمله لوازم خانگی، تجهیزات لباسشویی و باغبانی و حتی مبلمان استفاده کنند.

این قانون دوباره در سال 2023 تغییر می کند (زمانی که قیمت ها شروع به کاهش می کند و در نهایت تا سال 2027 حذف می شود)، بنابراین اکنون زمان استفاده از آن است.

  4. کسر مالیات عبوری : TCJA یک کسر مالیات جدید برای درآمد به دست آمده از طریق نهادهای عبوری ایجاد کرد.

از آنجایی که اکثر املاک اجاره ای متعلق به بنگاه هایی مانند افراد، شرکت های با مسئولیت محدود، شراکت ها یا شرکت های سهامی خاص، اکثر صاحبان املاک اجاره ای می توانند از این کسر جدید بهره مند شوند و سود ببرند که می تواند منجر به هزاران پس انداز مالیاتی شود.

مقدار کسر، به کل درآمد مشمول مالیات صاحبخانه بستگی دارد، و برای اکثر مالکان، ارزش ملک اجاره ای آنها، هرگز نمی تواند از 20٪ کل درآمد مشمول مالیات مالیات دهندگان در سال تجاوز کند.

   5. خدمات جانبی : به آخرین باری که در هتل اقامت داشتید فکر کنید. اگر استخر داشته باشند احتمالاً «هزینه استراحتگاه» دریافت کرده‌اند و اگر شب‌ها هوس چیزی کرده‌اید هزینه مینی‌بار را پرداخت می‌کنید. از این طریق هتل ها پول بیشتری به دست می آورند.

نگاهی اجمالی به چگونگی ثروتمند شدن در املاک و مستغلات، خب، شما می توانید همین کار را به عنوان یک سرمایه گذار املاک انجام دهید. اگر صاحب یک آپارتمان یا ساختمان اداری هستید، می‌توانید با دریافت هزینه برای مکان‌های سرپوشیده پارکینگ یا نصب ماشین‌های فروش خودکار، جریان نقدی اضافی دربیاورید.

بازسازی واحدهای آپارتمانی با لوازم جدید و میزهای گرانیتی می تواند به شما امکان افزایش اجاره دهد.

آسمان بزرگ است، بنابراین تنها چیزی که نیاز دارید کمی خلاقیت است تا شروع به افزایش درآمد ماهانه خود کنید.

سرمایه گذاری در واقع یک فرآیند بسیار خلاقانه است، بنابراین شما می خواهید فراتر از بدیهیات نگاه کنید و با ایده های طوفان فکری کمی سرگرم شوید.

 

بازده بی نهایت از طریق املاک و مستغلات
من عاشق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هستم زیرا به عنوان مثال، کنترل بیشتری بر دارایی (اموال سرمایه گذاری) نسبت به سهام به من می دهد.
شما راه‌هایی را برای تامین مالی سرمایه‌گذاری‌هایتان که پول از جیب شما خارج نمی‌کند ( که ما آن را با استفاده از پول دیگران می‌نامیم ) و استراتژی‌های دیگر برای ایجاد جریان نقدی عمده یاد خواهید گرفت .

ما حدس و گمان را از این فرآیند حذف خواهیم کرد و خواهیم گفت شما دقیقا چگونه در املاک و مستغلات ثروتمند شوید.

 


برچسب ها : املاک و مستغلات ، بنگاه املاک ، املاک ، معاملات ملک ، خرید ملک ، فروش ملک ، سرمایه گذاری ، املاک رابرت کیوساکی ، املاک کیم کیوساکی ، سود املاک ، آموزش سرمایه گذاری در ملک ، ذهنیت ثروتمند ، چگونه با خرید و فروش ملک پولدار شویم

 درباره وبلاگ :

این مقاله به صورت متنی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و فقط با درج نام نویسنده و مترجم و بک لینک به این صفحه در باشگاه کش فلو، می توانید تمام یا قسمتی از محتوای آن را تکثیر نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین مقالات وبلاگ لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید. مقالات وبلاگ به صورت همزمان در کانال یوتیوب باشگاه کش فلو نیز اطلاع رسانی می شود که با سابسکرایب کردن کانال و فعال کردن زنگوله، یوتیوب خودش به شما اطلاع رسانی می کند.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@
یوتیوب     cashflowir@

سایر محصولات

   

بازی رومیزی کش فلو

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو

رضا کارگزار . آموزش بازی

 

بازی رومیزی کش فلو به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

   

بازی رومیزی کش فلو ریس

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو رِیس (ویژه خانواده ها و مربیان)

رضا کارگزار . آموزش بازی

 

بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

   

بازی رومیزی کش فلو به همراه کش فلو ریس

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

کارگاه مجازی هوش ثروت

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

   

جلسه هدایت مالی با رضا کارگزار

رضا کارگزار . مشاوره

 

سریال صوتی زنگ سواد مالی (پادکست)

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

سریال ویدئویی مربی سواد مالی

رضا کارگزار . سریال مربی سواد مالی

       

سریال متنی خط سواد مالی

رضا کارگزار . سریال خط سواد مالی

       

پرسش و پاسخ (0)