مدت زمان : 00:00:00
مدت پشتیبانی : 0 روز

بازی های کش فلو، ابزارهایی کاملاً تضمینی برای دستیابی به فرمول ثروت هستند. فرمولی که درک آن مستلزم تکرار و تمرین آموزه های مالی و سرمایه گذاری و تعهد به اجرای آنها در زندگی واقعی است ولی قطعاً هزینه فرصت آن برای افراد تازه کار، بسیار بالاست به همین جهت به آنها توصیه می کنم این تکرار و تمرین را در فضای بازی های کش فلو که بهترین شبیه سازهای اقتصادی متناسب با اقتصاد ایران هستند تجربه کنند.

بازی CASHFLOW101، شاهکار رابرت کیوساکی، نویسنده مشهور کتاب پدر پولدار، پدر بی پول است. وی معتقد است که ثروت واقعی ثروتمندان، پول آنها نیست بلکه هوش مالی آنهاست!

شما در گرماگرم انجام این بازی های مهیج و همزمان با سعی و تلاش برای خروج از چرخه موشی (چرخه دورانی زندگی) با مفهوم دقیق جریان نقدی و درآمد غیرفعال آشنا می شوید.

درآمد غیرفعال، راهکار افراد ثروتمند برای کسب توفیق های مالی پیاپی، حتی در بحران های مالی است!

بازی های کش فلو، حاوی صدها راز ثروت هستند که فقط افراد ثروتمند از آنها مطلع اند و من، رضا کارگزار قصد دارم در این سریال متنی، هر بار چند خطی درباره یکی از این رازها که حاصل سالها تجربیات من در برگزاری رویدادهای حضوری و مجازی کش فلو، بررسی بازخوردهای شرکت کنندگان در کارگاه های کش فلو در ایران و سراسر دنیا، تجربه مستقیم بومی سازی این بازی ها و تحقیق و تدریس در حوزه سواد مالی است را در اختیار شما قرار دهم ولی مطمئن هستم شما هم پس از هربار بازی کردن می توانید یک راز ثروت جدید را به این لیست اضافه کنید.

شیوه آموزش :
آموزش مجازی مبتنی بر مطالعه متن آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

کل کلمات: 473 | مدت مطالعه: 3 دقیقه | نویسنده: رضا کارگزار | آخرین بروزرسانی: 1402/10/2

تمرکزت رو به جای بدهی، بزار روی جریان نقدی! 

برای ثروتمند شدن شما نیاز به یک تغییر اساسی در ذهنیت و رفتارتان دارید. فقرا و طبقۀ متوسط تمام تمرکز خود را در زندگی بر روی ایجاد بدهی های بد، گذاشته اند و متأسفانه روز به روز هم بر مقدار آن در زندگی آنها افزوده می شود.

 

بدهی ها دو نوع هستند، خوب و بد! بدی خوب حاصل خرید دارایی واقعی است و بدهی بد به منظور پرداخت هزینه های جاری یا خرید دارایی کاذب (بدهی) است.

 

اما برعکس، ثروتمندان تمام توجه و تمرکز خود را بر سرمایه گذاری و ایجاد جریان نقدی غیرفعال گذاشته اند. آنها دائما در تلاش هستند با ایجاد جریان نقدی فعال از درآمدهای فعال در صورت وضعیت مالی خود، پول مازاد زندگی خود را به سمت ابزارهای سرمایه گذاری کوچک و بزرگ هدایت کنند تا بتوانند حتی به میزان اندکی، برای خود جریان نقدی غیرفعال ایجاد کنند و یک قدم هم که شده از کار کردن برای پول فاصله بگیرند!

 

جریان نقدی فعال، حاصل ایجاد یک فاصله عددی بین درآمدهای فعال و هزینه های جاری شخص است که خود را به صورت یک مازاد درآمد مثبت در صورت وضعیت مالی شخص نشان می دهد و برای مسلط شدن بر ایجاد آن، به شما عضو محترم باشگاه کش فلو توصیه می کنم در کارگاه مجازی برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی (ب.م.ش) شرکت کنید که مقدمه ای بر انجام بازی های کش فلو در دنیای واقعی است!

 

این تفاوت ذهنیت و رفتار در آدم های فقیر و ثروتمند است که راه آنها را در زندگی از هم جدا می کند. یکی برده پول و دیگری سوار بر پول است، یکی همیشه در تلاش و معاش است و دیگری در سفر و تفریح!

ثروتمندان با تمرکز بر ایجاد جریان نقدی غیرفعال و دور شدن از دغدغه های شغل و تامین معاش خود، یک میدان قوی انرژی مثبت را در اطراف خود ایجاد کرده اند که به سرعت گرفتن آنها در روند دستیابی به مدارهای بالاترِ موفقیت مالی کمک بسیار زیادی کرده است.

همانطور که میدانید، طبق آموزه های کارگاه مجازی هوش ثروت (که فعلا برای همه اعضای باشگاه رایگان است!)، افراد ثروتمند از بال متافیزیک که دومین بال در مسیر فقر تا ثروت است به خوبی استفاده می کنند چون آنها می دانند افکار خاصیتی مغناطیسی دارند (در مورد هر چه فکر کنید آنرا به سمت خود می کشید!) و آنها مرکز توجه افکار خود را، سرمایه گذاری هوشمند و ایجاد جریان نقدی غیرفعال برای خروج از چرخه موشی و رسیدن به استقلال مالی قرار داده اند و بعد به راحتی و به کمک هوش بی کران ضمیرناخودآگاه خود به اهداف مالی خود دست پیدا می کنند.

لذا بازی های کش فلو به من یاد دادند که در سرمایه گذاری ها به جای تمرکز بر بدهی، بر روی جریان نقدی تمرکز کنم و مابقی کار را هم به ضمیرناخودآگاه خود بسپارم!


درباره سریال :

این سریال به صورت متنی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و فقط با درج نام نویسنده و بک لینک به این صفحه در باشگاه کش فلو، می توانید تمام یا قسمتی از محتوای آن را تکثیر نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

سایر محصولات از این مدرس

   

بازی رومیزی کش فلو

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو

رضا کارگزار . آموزش بازی

 

بازی رومیزی کش فلو به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

   

بازی رومیزی کش فلو ریس

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو رِیس (ویژه خانواده ها و مربیان)

رضا کارگزار . آموزش بازی

 

بازی رومیزی کش فلو ریس به همراه کارگاه مجازی آموزش بازی

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

   

بازی رومیزی کش فلو به همراه کش فلو ریس

فروشگاه کش فلو . محصولات فروشگاه

 

کارگاه مجازی برنامه ریزی مالی در زندگی شخصی

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

کارگاه مجازی هوش ثروت

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

   

جلسه هدایت مالی با رضا کارگزار

رضا کارگزار . مشاوره

 

سریال صوتی زنگ سواد مالی (پادکست)

رضا کارگزار . آموزش سواد مالی

 

سریال ویدئویی مربی سواد مالی

رضا کارگزار . سریال مربی سواد مالی

       

سریال متنی خط سواد مالی

رضا کارگزار . سریال خط سواد مالی

       

پرسش و پاسخ (0)