مدت زمان : 00:13:22
مدت پشتیبانی : 1 روز

تربت جام به فاصله 160 کیلومتری از شهر مشهد و در شمال شرقی استان خراسان رضوی واقع شده است و هم مرز با افغانستان است. نام این شهر به معنای محل دفن (تربت) شیح احمد جام است که یکی از عارفان و شاعران قرن ششم (دوران سلجوقی) است. مردم مهربان این شهر بیشتر اهل سنت هستند و به خربزه های شیرین اش معروف است. از اینها بگذریم و بریم سر وقت حسین رادمرد یکی از اعضای باشگاه کش فلو که در کنار باغ بزرگ پسته پدری اش، 4 سال است که زمینی به مساحت 6 هکتار را به مزرعه پرورش و جوجه کشی شترمرغ تبدیل کرده است و امروز یکی از موفق ترین تولیدکنندگان جوجه یک روزه شترمرغ است که از مزارع سراسر ایران و حتی کشورهای همسایه برای خرید جوجه های شترمرغ وی پا به تربت جام میگذارند. مزرعه این کارآفرین جوان در 5 کیلومتری جاده تربت جام به تایباد قرار گرفته است و به دعوت او، من (رضا کارگزار) به همراه تعدادی از اعضای باشگاه کش فلو در تاریخ 1397/5/19 در قالب اردوی تفریحی آموزشی برای بازدید از مجتمع پرورش شترمرغ رادمرد راهی شهر تربت جام شدیم و چیزی که در این ویدئو می بینید بخشی از لحظات تجربه جدید و شیرین ما به میزبانی حسین است و کلی نکته کسب و کاری و تخصصی در حوزه شترمرغ را از زبان وی شنیدیم که دعوت می کنم شما هم آنها ببینید و بشنوید. برای تک تک اعضای باشگاه کش فلو که این ویدئو را می بینند و به دنبال یادگیری و رشد خود و سایر اعضای باشگاه هستند آرزوی سلامتی ، تندرستی و ثروت دارم. دوستون دارم و امیدوارم شما را هم در یکی از اردوهای باشگاه کش فلو ملاقات کنم.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

دانلود : 


درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفا در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)