بعد از برگزاری اولین اردوی بازدید اعضای باشگاه کش فلو از مجتمع شترمرغ رادمرد در تربت جام در مرداد 1397 ، جمعی از اعضای باشگاه کش فلو تمایل خود مبنی بر سرمایه گذاری خرد در این صنعت را اعلام کردند و ما بعد از چندین جلسه هم اندیشی در باشگاه با حضور آقای رادمرد مالک این مجتمع، ایده سرمایه گذاری با مبالغ اندک در حوزه جوجه کشی شترمرغ را ارائه کردیم که خوشبختانه مورد تایید ایشان و متقاضیان سرمایه گذاری در باشگاه قرار گرفت و منجر به تشکیل اولین صندوق سرمایه گذاری در باشگاه کش فلو گردید که اسم این صندوق را "کاراد" (ترکیب ابتدای فامیل کارگزار و رادمرد) گذاشتیم. ایده این صندوق دقیقاً برگرفته از کارت های معامله در بازی کش فلو بود به این صورت که شکل یک سرمایه گذاری مستقل بدون نیاز به صرف وقت و انرژی توسط سرمایه گذار را داشته باشد. در این طرح هر پن (محل نگهداری شترمرغ) به یک خانواده مولد شترمرغ شامل 1 خروس و 2 مرغ اختصاص پیدا میکند که سرمایه تقریبی برای خرید این خانواده مولد حدود 18میلیون تومان (سال 1397) است و یک واحد سرمایه گذاری به حساب می آید و هر سرمایه گذار علاوه بر خرید یک خانواده شترمرغ باید هزینه اجاره پن، نگهداری، غذادهی و دارودهی ، جوجه کشی و فروش جوجه یک روزه برای یکسال را یکجا به آقای رادمرد به عنوان مجری صندوق پرداخت کند که حدود 3میلیون تومان (سال 1397) می شد و در مجموع با احتساب هزینه های خرید و حمل و نقل شترمرغ مولد به مجتمع، هر واحد سرمایه گذاری در صندوق کاراد، سرمایه ای در حدود 22 میلیون تومان را نیاز داشت. پس از اعلام فراخوان در باشگاه 15 واحد سرمایه گذاری توسط اعضای باشگاه کش فلو تامین مالی شد و رسما صندوق شترمرغ کاراد کار خود را در دیماه 1397 آغاز کرد.
من (رضا کارگزار) به عنوان مدیر صندوق و آقای رادمرد به عنوان مجری صندوق و آقای دکتر مختاری به عنوان بازرس صندوق منصوب شدیم که به همراه تعدادی از اعضای صندوق شترمرغ کاراد و اعضای باشگاه کش فلو در تاریخ 1397/12/17 در قالب دومین اردوی تفریحی آموزشی برای بازدید از پن های تازه تاسیس صندوق کاراد در مجتمع پرورش شترمرغ رادمرد راهی شهر تربت جام شدیم و چیزی که در این ویدئو می بینید بخشی از لحظات تجربه جدید و شیرین ما به میزبانی حسین رادمرد است و کلی نکته کسب و کاری و تخصصی در حوزه شترمرغ را از زبان وی شنیدیم که دعوت می کنم شما هم آنها را ببینید و بشنوید. برای تک تک اعضای باشگاه کش فلو که این ویدئو را می بینند و به دنبال یادگیری و رشد خود و سایر اعضای باشگاه هستند آرزوی سلامتی ، تندرستی و ثروت دارم. دوستون دارم و امیدوارم شما را هم در یکی از اردوهای باشگاه کش فلو ملاقات کنم.

شیوه آموزش :
ویدئوی آنلاین
با امکان درج پرسش یا نظر
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

دانلود : 


درباره سریال :

این سریال به صورت ویدئویی و رایگان در باشگاه کش فلو منتشر می شود و می توانید قسمت های آن را جهت تماشا در رایانه یا تلویزیون دانلود نمایید.


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین قسمت های این سریال لطفا در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

پرسش و پاسخ (0)