مدت زمان : 00:00:00
مدت پشتیبانی : 0 روز

پشتیبانی رایگان باشگاه کش فلو شامل پاسخ به سوالات اعضای عادی در خصوص بازی کش فلو ریس می باشد!

شیوه آموزش :
پرسش و پاسخ
با امکان درج پرسش و دریافت پاسخ عمومی از مربی
امکانات مورد نیاز :
بازی رومیزی کش فلو ریس + ثبت سریال بازی در باشگاه
ارزش :
رایگان

توضیحات بیشتر

 

 راهنمای پشتیبانی رایگان:

 • برای درج پرسش خود لطفاً ابتدا در باشگاه عضو شده یا وارد شوید و عضویت خود را از مهمان به عادی تغییر دهید.

 • به این منظور، لطفاً در منو روی آیتم "ثبت کارت هدیه" کلیک کنید و با درج شماره سریال محصول خریداری شده که در کارت هدیه باشگاه درج شده است از عضویت مهمان به عضویت عادی تغییر وضعیت دهید. بلافاصله در صفحه "حساب من" در پایین در جداول مربوطه، شماره سریال محصول و کد تخفیف شما ثبت می گردد که در زمان خرید می توانید از آن استفاده کنید.

 •  لطفاً برای درج پرسش خود فقط از بخش پرسش و پاسخ پایین همین صفحه استفاده نمایید.

 • پاسخ شما در اولین فرصت توسط مربیان باشگاه داده خواهد شد و به محض درج پاسخ، پیامک اطلاع رسانی آن توسط سایت باشگاه برای شما ارسال خواهد گردید.

 • برای مشاهده پاسخ خود می توانید در اولین فرصت وارد همین صفحه شده و در بخش پرسش و پاسخ پایین صفحه، پاسخ خود را بیابید یا برای راحتی و تجربه بهتر لطفاً این صفحه را از طریق دکمه سبزرنگ  خرید  بالای صفحه به رایگان خرید کنید و برای مشاهده پرسش و پاسخ های خود، هربار با ورود به منو > مرکز آموزش > آموزش مجازی > خریدهای من، بعد از پیدا کردن محصول "پشتیبانی رایگان بازی کش فلو ریس" روی دکمه  مدیریت پرسش و پاسخ  کلیک کنید و در این صفحه به صورت کامل تمام پرسش و پاسخ های جدید و قدیم خود را به صورت آرشیو شده، مشاهده و مدیریت نمایید.

 • توجه داشته باشید پس از خرید رایگان این صفحه به هیچ وجه امکان درج پرسش در صفحه اتاق آموزش مجازی را ندارید و آن صفحه برای شما کاربردی ندارد لذا مجدداً تاکید می گردد برای درج پرسش خود پس از ورود فقط از بخش پرسش و پاسخ پایین همین صفحه استفاده نمایید.

 • خرید یا استفاده از بخش پرسش و پاسخ این صفحه برای کسانی که مالک بازی نیستند یا شماره سریال آن را ثبت نکرده اند یا قصد پرسش از مربیان باشگاه را ندارند نیاز نیست و کاربردی ندارد و فقط کافیست برای استفاده از پرسش و پاسخ ها، بخش پرسش و پاسخ پایین این صفحه را مطالعه کرده و از نوار شمارش صفحات آن، برای گشتن بین پاسخ ها استفاده نمایند.


صفحات مرتبط :


راهنمای اطلاع رسانی :

جهت اطلاع از انتشار آخرین پرسش و پاسخ ها لطفاً در پیام رسان های باشگاه کش فلو عضو شوید و ایمیل خود را در بخش "ویرایش حساب من" وارد نمایید.

تلگرام     cashflowir@
ایتا     cashflowir@

پرسش و پاسخ (9)


 • عبدالرضا الياسی راد
  پنجشنبه, ۱۳ ارد ۱۴۰۳ ۱۳:۴۱
  سلام. زمانی که تاس انداختیم و جفت عدد آمد باید از کارت‌های آبی یک عدد برداریم. آیا بعد از این کار باید موش خود را روی صفحه متناسب با مجموع اعداد حرکت دهیم یا خیر، فقط به واسطه آن عدد جفت یک کارت آبی برداریم؟
  • مدیر باشگاه
   پنجشنبه, ۱۳ ارد ۱۴۰۳ ۱۴:۳۰
   سلام عبدالرضای عزیز، خیر در صورت آمدن جفت تاس شما یک حق اضافه دارید و آن هم برداشتن یک کارت بازار است و مهره شما باید بر اساس جمع اعداد دو تاس (که تکراری هستند) روی چرخه موشی حرکت کند و در هر خانه ای فرود آمد باید کارت آن خانه یا دستورالعمل آن خانه را به صورت مجزا بردارید و عمل کنید.
 • مهدی پورقنبری
  شنبه, ۰۱ ارد ۱۴۰۳ ۱۴:۳۱
  در بخش بازار کارات های نوسان قیمت سهام برای مثال پتروشیمی این برای فردی است که مهره آن روی کارت بازار میگیرد یا تمامی افراد برای مثال من که این کارت رو برداشتم از افزایش قیمت مطلع شدم و قصد فروش داشتم بازیکن دیگر هم میتواند اقدام به فروش سهام پتروشیمی کند
  • مدیر باشگاه
   شنبه, ۰۱ ارد ۱۴۰۳ ۱۴:۴۴
   خیر این شرایطی که گفتید فقط مخصوص بازی کش فلو است ولی در بازی کش فلو ریس به دلیل گردش بالای کارت های بازار، وقتی کارت نوسان قیمت سهام می آید این خبر فقط برای شخص دارنده کارت بازار است و اگر آن سهم را داشته باشد می تواند آن را به روش درج شده در کارت بفروشد و اصل سرمایه و سودش را نقد کند و اگر هم نداشت باید کارت را زیر دسته کارت های بازار بگذارد و از آن عبور کند.
 • مهدی پورقنبری
  شنبه, ۰۱ ارد ۱۴۰۳ ۱۴:۱۲
  سوال سوم کارت دارایی رو به هر دلیلی اگر خواستیم به فروش بگذاریم میتوانیم به قیمت پایین تر از کارت بفروشیم یانه ؟و آیا خریدار بعد از خرید کارت باید به بانک پول پرداخت کنه ؟
  • مدیر باشگاه
   شنبه, ۰۱ ارد ۱۴۰۳ ۱۴:۲۲
   خیر، این رو اشتباه متوجه شدید. شرایط کارت دارایی، شرایطی است که هر کس، چه شما و چه خریدار کارت از شما باید بر اساس آن پرداخت و ژتون احتمالی را دریافت کند. اگر کارتی را به حراج می گذارید باید بر اساس شرایط بازی و یا آن چیزی که شما را راضی می کند یک مبلغ پیشنهادی ارائه کنید و بعد اگر کسی کارت را از شما خرید، باید اول پول خرید کارت از شما را به شما پرداخت کند و بعد دارایی درج شده در آن کارت را بر اساس مبلغ کارت به بانکدار پرداخت کند. قیمت را می توانید بر اساس اقتصاد بازی مثلا بین رایگان تا چندهزار تومان قیمت گذاری کنید!
 • مهدی پورقنبری
  شنبه, ۰۱ ارد ۱۴۰۳ ۱۴:۱۱
  سوال دوم در کارت بازار ۲ نوبت تاس پیاپی بندازید باید هر نوبت تاس مهره حرکت کنه یا مجموع عدد تک تاس رو جمع کنیم بعد مهره را حرکت بدیم
  • مدیر باشگاه
   شنبه, ۰۱ ارد ۱۴۰۳ ۱۴:۱۶
   خیر در زمان هایی که در کارت بازار این حق به شما داده می شود 2 نوبت پیاپی تاس بریزید باید هر بار یک تاس بریزید و بر اساس عدد آن مهره را حرکت دهید و در هر خانه ای قرار گرفتید رویداد آن خانه را اجرا کنید و بعد دوباره مجزا یک تاس دیگر بریزید و باز هم مهره را حرکت دهید و رویداد آن را اجرا کنید در این شرایط که معمولا در کارت های خیریه اتفاق می افتد شما دست بازی رو در دست می گیرید و بقیه بازیکنان باید منتظر باشند تا شما حرکت های خود را انجام دهید و معامله های احتمالی را انجام دهید سپس بازی در اختیار نفر بعد از شما قرار می گیرد.
 • مهدی پورقنبری
  شنبه, ۰۱ ارد ۱۴۰۳ ۱۴:۰۶
  اگر در بازی تاس جفت بیاد و از روی کارت بازار رد بشه باید ۲ تا کارت برداشت؟
  • مدیر باشگاه
   شنبه, ۰۱ ارد ۱۴۰۳ ۱۴:۱۳
   بله بابت هر کدام از رویدادهایی که منجر به دریافت کارت بازار بشود شما می توانید یک کارت بازار مجزا بردارید. مثلا اگر شما جفت تاس بیاورید و همزمان داخل خانه بازار هم قرارگیرید یا از روی خانه بازار رد شوید می توانید 2 کارت مجزا از روی دسته کارت های بازار بردارید.
 • زهرا شعبانی نژاد
  دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۱۹:۵۶
  به عنوان آخرین سوال، کد تخفیف کلاس سواد مالی که داخل کارت هدیه تو جعبه بازی قرار دارد چیست؟ لطفاً به من درباره قیمت و شرایط شرکت در این دوره اطلاعات بدهید. ممنون از شما
  • مدیر باشگاه
   دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۲۰:۰۷
   سلامت باشید. کارگاه مجازی آموزش سواد مالی مبتنی بر بازی کش فلو ریس به صورت ویدئویی به مدت ۴ ساعت است که دارای طرح درس می باشد و مربی آقای رضا کارگزار هستند و این کارگاه فعلاً ۴۹۰.۰۰۰ تومان (1402/11/9) می باشد که شما بعد از ثبت سریال بازی یک کد تخفیف ۳۰ درصد براتون صادر شده میتونید با اون کد تخفیف کارگاه رو به ۳۴۳ هزار تومان تهیه بفرمایید. این کارگاه از طریق سایت باشگاه قابل خریداری است و ویدئوها رو هم برای همیشه میتونید اونجا داشته باشید و تماشا کنید. این کارگاه استاندار کارگاه های کش فلو در دنیاست که معمولا توصیه می شود خریداران بازی همزمان با بازی خریداری کنند تا با مفاهیم بازی بهتر ارتباط برقرار کنند و بر اساس تفکر باشگاه کش فلو آموزش ببینند و در ادامه از سایر آموزش های باشگاه هم استفاده کنید که بیشتر رایگان هستند. خلاصه تو باشگاه همیشه باشید تا اگر به دنبال تغییر نتایج مالی هستید اتفاق بیافتد. درضمن بازی رو حداقل ۸ هفته منظم با همبازی هایی که پیدا می‌کنید بازی کنید تا کلیت بازی رو درک کنید. درک بازی بسیار مهم است.
 • زهرا شعبانی نژاد
  دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۱۹:۵۶
  سوال سوم، دقیقاً متوجه نشدم پایان بازی کی هست یعنی برنده چطور مشخص می شود؟ همان زمان که از چرخه موشی بیرون میاد؟
  • مدیر باشگاه
   دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۲۰:۰۶
   در این خصوص صفحه ۴ دفترچه راهنما توضیح مفصل داده شده است. هر زمان تعداد ژتون های سبز رنگ که نماینده درآمد غیرفعال شما هستند از مجموع ژتون های قرمز رنگ بیشتر شد شما برنده بازی می شوید و از چرخه موشی خارج می شوید و به استقلال مالی می‌رسید. هر کس زودتر این شرایط را داشته باشد برنده می شود و مابقی می‌توانند به ترتیب نفرات دوم به بعد شوند.
 • زهرا شعبانی نژاد
  دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۱۹:۵۵
  سوال دوم این است که، در کارت های بدهی قرمز می گوید باید ژتون بگیرید و من این ژتون رو باید در قسمت هزینه های جاری بگذارم یا اقساط بدهی ها؟
  • مدیر باشگاه
   دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۲۰:۰۵
   فرقی نمی کند برای اینکه بازی سخت نشه و محاسبه ژتون ها زمان دریافت پول از بانک راحت باشه شما به ترتیب از بالا سمت چپ روی خانه های قرمز رنگ بگذارید. درواقع هر دفعه شما با کل ژتون های قرمز که نماینده هزینه های جاری یا اقساط بدهی شما هستند کار دارید نه با یک دسته مجزای اونها!
 • زهرا شعبانی نژاد
  دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۱۹:۵۳
  سلام وقت شما بخیر، خانه های نارنجی رنگ موعد پرداخت دقیقاً چی هستند و مبلغ دریافتی نهایی یا همان پس انداز را چگونه باید حساب کنم؟
  • مدیر باشگاه
   دوشنبه, ۰۹ بهم ۱۴۰۲ ۲۰:۰۱
   سلام وقت بخیر، زمانی که مهره شما داخل خانه موعد پرداخت قرار بگیره یا از روش رد بشه به معنی این است که یک ماه از زندگی شما در چرخه موشی سپری شده و باید حقوق دریافت کنید ولی همزمان باید هزینه های ماه را هم از آن کسر کنید و الباقی که به عنوان جریان نقدی معرفی می شه رو از بانکدار دریافت کنید. برای این کار باید به حقوق که برای همه بازیکنان ۱۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده و در روی صفحه صورت وضعیت مالی با ۱۰ عدد ژتون آبی رنگ ۱۰۰ تومانی نمایش داده می‌شود تعداد ژتون های سبز ۱۰۰ تومانی که نماینده درآمد غیرفعال است را اضافه کنید و از جمع آنها تعداد ژتون های قرمز رنگ ۱۰۰ تومانی را کسر کنید تا به عدد جریان نقدی یا همان پش انداز برسید. این فرمول خیلی ساده در گوشه همه صفحات صورت وضعیت مالی نوشته شده است جایی که تصویر خانه موعد حقوق قرار گرفته است. مثال ۱۰ ژتون آبی ۱۰۰ تومانی حقوق دارید می شود ۱۰۰۰ تومان- ۲ ژتون سبز ۱۰۰ تومانی دارید می‌شود ۲۰۰ تومان - مجموع درآمد شما می شود ۱۲۰۰ تومان - جمع ژتون های قرمز شما هم ۸ عدد ۱۰۰ تومانی است یعنی ۸۰۰ تومان مجموع هزینه های شماست حالا از ۱۲۰۰ مجموع درآمد عدد ۸۰۰ که مجموع هزینه هاست رو کسر کنید می‌شود ۴۰۰ تومان جریان نقدی ماهانه یا پس انداز که باید ۴۰۰ تومان از بانکدار دریافت کنید و بزارید روی پولهاتون در این خصوص صفحه ۷ و ۸ دفترچه راهنما رو هم کامل مطالعه کنید.